LUBLIN

PROGRAM WYCIECZKI

  • Wyjazd grupy  z miejsca zbiórki w kierunku Lublina 

  • Spacer po Starym Mieście – wejście na dziedziniec Zamku Królewskiego (bez zwiedzania wnętrz), Brama Grodzka, Rynek z otaczającymi go kamienicami i budynkiem Trybunału Koronnego, Baszta Gotycka – zachowana część murów obronnych z XIV wieku, Brama Krakowska – dawna brama wjazdowa zbudowana wraz z murami miejskimi w XIV wieku, Nowy Ratusz – siedziba Prezydenta Lublina, skąd codziennie o godz. 12.00 odgrywany jest hejnał.

  • Zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej znajdujący się w Lublinie skansen, który gromadzi zabytki architektoniczne i zbiory etnograficzne z terenów Lubelszczyzny. Jest jednym z największych i najpiękniejszych skansenów w Polsce. W muzeum prezentowane są zabytki charakterystyczne dla wiosek z różnych części Regionu Lubelskiego. Klimatu dodają uprawy rolne i ogrodnicze oraz zwierzęta hodowlane w tym: konie, kozy, kury, gęsi i kaczki.

  • Obiad 

  • Warsztaty w Pijalni Czekolady E. Wedel w Lublinie, podczas których opowiemy skąd bierze się czekolada oraz odpowiemy na wszystkie powstałe pytania. Po dawce słodkiej wiedzy nastąpi część praktyczna warsztatów: dekorowanie pyszną czekoladą! Na koniec każdy z małych cukierników otrzyma dyplom potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Ta niezwykła i słodka przygoda to nie tylko pyszna i kreatywna zabawa, ale także opowieść o tym jak powstaje czekolada i okazja do poznania skrywanych przez nią tajemnic. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo radości podczas tworzenia czekoladowych słodkości. Warsztaty o nazwie: „Zabawa w mistrza czekolady” – wykorzystaj swoją wyobraźnię oraz białą czekoladę do stworzenia wyjątkowej dekoracji na Torciku Wedlowskim. Pakiet zawiera: gorącą mleczną czekoladę z bitą śmietaną i lentylkami; słodki upominek z Czekoladowego Sklepu; Dyplom „Mistrza Czekolady” lub zaproszenie do Pijalni ze specjalną zniżką; słodką opowieść o czekoladzie; opiekę animatorki.

  • Wyjazd w drogę powrotną.

  • Powrót grupy do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera: transport, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obiad, opiekę pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW 10000 zł, opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

keyboard_arrow_up