HISZPANIA – WYBRZEŻE COSTA BRAVA

7 dni  – samolot

1.DZIEŃ : Spotkanie uczestników wycieczki na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa bagażowa i  wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie następnie transfer do hotelu  w Blanes, kolacja i nocleg .

2-6.DZIEŃ : Zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-3-osobowych, klimatyzowanych , z pełnym węzłem sanitarnym ,basen przy hotelu . Wyżywienie: FB : śniadania, obiady i kolacje w formie bogatego bufetu ( do obiadów i kolacji wino )

  • Plażowanie, kąpiele morskie i możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych.

  • Wycieczka do Barcelony – zwiedzanie stolicy Katalonii: m.in. niedokończony od 130 lat kościół Sagrada Familia ( z zewnątrz), ulica La Rambla – ulubione miejsce turystów z całego świata, Plac d’Espanya , a także zabytkowy Stadion Olimpijski Camp Nou .

7.DZIEŃ : Śniadanie i wykwaterowanie . Transfer na lotnisko w Barcelonie, odprawa bagażowa i  wylot do Polski. Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie  i zakończenie wycieczki.

 

CENA : do indywidualnej kalkulacji.

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa-Barcelona-Warszawa ,transfer: lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-3-osobowych, klimatyzowanych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie : śniadania , obiady i kolacje w formie bufetu, wycieczka do Barcelony, ubezpieczenie NNW 25 000 zł/os, KL 100 000 zł/os, Assistance 1 000 000 zł/os, opiekę pilota, podatek VAT, wpłata do UFG i TFG.

Dla każdego pasażera w cenę wliczony jest :

: bagaż rejestrowany – 1 sztuka do 23 kg. Wymiary bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm (wysokość + szerokość + głębokość).

: bagaż podręczny do 8 kg o wymiarach 55 cm wysokości, 40 cm szerokości i 23 cm głębokości. Dopuszczamy łączną sumę wymiarów nieprzekraczającą 118 cm.

Cena nie zawiera: dopłaty do pokoju 1-osobowego 150 euro, napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych i biletów wstępu.

 

Wycieczki fakultatywne :

  • Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości Tossa de Mar.

  • Wycieczka do Ogrodu Botanicznego Marimurtra w Blanes , który jest jednym z najpiękniejszych ogrodów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na niektórych klifach graniczących z morzem można zobaczyć jedne z najbardziej spektakularnych panoramicznych widoków wybrzeża .

  • Flamenco Show – bogactwo i różnorodność wspaniałego hiszpańskiego folkloru. Spektakl to wielki pokaz wspaniałych artystów, rewelacyjna choreografia, różnorodność kostiumów oraz efektowne oświetlenie i inscenizacja.

  • Wycieczka do Girony i Bodegi .

keyboard_arrow_up