ZŁOTA PRAGA  i  SKALNE  MIASTO

 1.DZIEŃ : Wyjazd grupy w godzinach rannych w kierunku Czech  – przyjazd do Pragi – zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Obiadokolacja i nocleg.

2.DZIEŃ : Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i  zwiedzanie Pragi – Hradczany: katedra św. Wita, Zamek, Mala Strana, kościoł św. Mikołaja, Most Karola. Obiadokolacja na mieście w regionalnej restauracji. Przejazd na  spektakl „kolorowe, grające fontanny Kriżika”. Powrót do hotelu na nocleg.

3.DZIEŃ : Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i dalsze zwiedzanie Pragi: Rynek Starego Miasta, Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, żydowska dzielnica Josefov, Vaclavskie Namesti. Przejazd w okolice Kudowy Zdrój, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4.DZIEŃ : Wczesne śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Czeskiego Skalnego Miasta – Adrspach –  wejście na teren jednego z najpiękniejszych „skalnych miast” Europy. Obiad i  wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach nocnych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce, terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena zawiera opłaty za: 2 noclegi w hotelu*** w Pradze – pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, 1 nocleg w Kudowie Zdrój, wyżywienie w/g. programu, ubezpieczenie KL 10 000 Euro, NW 10 000 zł, opiekę przewodnika w Pradze, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, opłaty drogowe i parkingowe.

Cena nie zawiera:  biletów wstępu:  Kriżikowe Fontanny i do Skalnego Miasta- 350 Kcz ( ok.60 zł).

 

keyboard_arrow_up