PADWA-FLORENCJA – RZYM – WATYKAN –MONTE CASSINO– WENECJA

1.DZIEŃ : Wyjazd grupy w godzinach popołudniowych  –  przejazd nocny w kierunku Włoch.

2.DZIEŃ : Dojazd do Padwy, krótkie zwiedzanie miasta:  Bazylika św. Antoniego i Stare Miasto. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3.DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd do Florencji – spacer po mieście, zwiedzanie m.in. katedry Santa Maria del Fiore, Placu Signori, Ponte Vecchio. Po południu przejazd do hotelu w okolicy  Sieny, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4.DZIEŃ : Śniadaniu, przejazd do Watykanu – pielgrzymka do Grobu Ojca Św. Jana Pawła II i dalsza część zwiedzania: Kaplica Sykstyńska, Bazylika  św. Piotra.W godzinach popołudniowych przejazd pod Monte Cassino – zwiedzanie Cmentarza Polskiego i Opactwa Benedyktynów. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

5.DZIEŃ : Śniadanie, wyjazd do Rzymu i zwiedzanie miasta: Fontanna di Trevi, Piazza Navona z Fontanna dei Fiumi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Forum Romanum, Koloseum, bazylika Św. Jana na Lateranie. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg. 

6.DZIEŃ : Śniadanie. Przejazd do Wenecji, spacer po mieście: Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato di Rilato, Piazza San Marco, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Przejazd tramwajem wodnym po Canale Grande. Przejazd do hotelu w Malcontenta, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

7.DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd w kierunku Polski – nocny przejazd.

8.DZIEŃ : Powrót w godzinach przedpołudniowych.   

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena zawiera : transport autokarem klasy LUX, 5x nocleg we Włoszech, wyżywienie  w/g programu , ubezpieczenie – (NNW -4 000 Euro, KL 10 000 Euro, opiekę pilota – przewodnika na całej trasie wycieczki, opłaty parkingowe, opłaty za wjazd autokarów do miast włoskich.

Cena nie zawiera : biletów wstępu, tramwaj wodny w Wenecji, bilety na metro w Rzymie ok 50 Euro.

keyboard_arrow_up