WILNO – TROKI – KOWNO

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych i przejazd do Wilna – zakwaterowanie w Hotelu i obiadokolacja w restauracji hotelowej, wieczorny spacer po malowniczej starówce wileńskiej.

2 DZIEŃ – Śniadanie i zwiedzanie Wilna: Stare Miasto – Ostra Brama, kościół św. Kazimierza, kościół św. Ducha, cerkiew św. Trójcy, (w trakcie czas wolny) dalej Ratusz, Uniwersytet, kościół św. Jana. Obiadokolacja, nocleg w Wilnie.

 3 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd na wycieczkę do Trok – starego grodu litewskiego – zwiedzanie Zamku na Wyspie – poczęstunek karaimski.

Powrót do Wilna i dalszy ciąg zwiedzania Wilna: Cmentarz na Rossie, kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Zamek Górny i Dolny na Wzgórzu Gedymina, katedra, kościół św. Anny, zaułek literacki. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd grupy do Kowna – krótkie zwiedzanie Starówki Kowieńskiej – ratusz, katedra, kościół Witolda, ruiny zamku, obiad litewski w regionalnej restauracji. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski – przyjazd w godzinach nocnych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

 Cena zawiera: autokar klasy LUX, 3 noclegi w hotelu, wyżywienie w/g programu, poczęstunek karaimski, przewodnika po Wilnie w języku polskim, opiekę pilota, ubezpieczenie w INTER Polska: NNW – 4000 Euro, KL – 10 000 Euro,  podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu ok. 10 Euro.

keyboard_arrow_up