WIEDEŃ – BRATYSŁAWA

 1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych – przyjazd  do Bratysławy w godzinach popołudniowych – krótki spacer po Bratysławie – Wzgórze Zamkowe i Starówka. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd  do Wiednia: spacer po Starym Mieście w obrębie Ringu – Katedra św. Szczepana, Hoffburg, Parlament, Opera – czas wolny dla grupy, ewentualnie wesołe miasteczko Praterze. Powrót na obiadokolację i nocleg do Bratysławy.

3 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Wiednia – Kahlenberg – pamiątki związane z Janem III Sobieskim, wioska winiarzy Grinzig, następnie budynki Hundertwassera, kompleks pałacowo-ogrodowy Schonbrunn (spacer po parku, liczne rzeźby, Wzgórze Glorietty). Powrót na obiadokolację i nocleg do Bratysławy.

4 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd grupy w drogę powrotną – po trasie na  Słowacji  zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Swobody – przejazd drogą leżącą u podnóża Tatr Wysokich: Szczyrbskie Jezioro – Smokowiec – Tatrzańska Łomnica. Obiad na trasie – powrót grupy w godz. nocnych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

 Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, 3 noclegi w Bratysławie w pokojach 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie w/g programu, opiekę pilota  – przewodnika, ubezpieczenie w INTER Polska: KL – 10 000 EURO, NNW – 4000 Euro, podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w Wiedniu i na Słowacji – należy posiadać ok. 25 EURO.

keyboard_arrow_up