SZWAJCARIA– HISZPANIA – FRANCJA – MONACO – WŁOCHY

1 DZIEŃ : Wyjazd grupy w godzinach rannych do Czech na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEŃ : Śniadanie i przejazd przez Niemcy do Szafuzy w Szwajcarii – zwiedzanie wodospadów na Renie – Reinfall – największy wodospad w Europie –  przejazd wzdłuż Jez. Genewskiego na nocleg w okolicach Genewy wieczorny spacer po Genewie.                                                                                                                                    

3 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd  do Lourdes– centrum kultu maryjnego – zwiedzanie Sanktuarium – Bazylika, Grota Objawień – obiadokolacja i nocleg w Lourdes.

4 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd  do Loret  de Mar w Hiszpanii – zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5-7 DZIEŃ : Pobyt w Hiszpani – w trakcie pobytu: wycieczka do Barcelony – kościół Sagrada Familia z zewnątrz, spacer słynną ulicą Las ,Ramblas – Park Gaudiego. Przejazd do klasztoru w Montserrat  z figurą Czarnej, Madonny, kąpiele, plażowanie, rejs statkiem do Tossa de Mar, spacery.

8 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd do Francji na Lazurowe Wybrzeże – zwiedzanie Cannes – Pałac Festiwalowy, spacer promenadą nadmorską, przejazd do Nicei– spacer Promenadą Anglików – obiadokolacja i nocleg w okolicach Nicei.

9  DZIEŃ : Śniadanie i przejazd do Księstwa Monaco – katedra z grobem księżnej Grace Kelly, Pałac Książęcy, ogrody St. Martin, Monte Carlo. Przejazd przez włoskie wybrzeże liguryjskie na obiadokolację i nocleg w okolicach Werony,  w miarę możliwości czasowych przejazd do Werony – spacer po mieście – katedra, Dom Julii ze słynnym balkonem.

10 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną – przejazd przez Austrię i Czechy –  nocny przejazd                                                                                                                                  .

11 DZIEŃ : Przyjazd do miejsca wyjazdu w godz. wieczornych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

 Cena zawiera: autokar z klimatyzacją, barkiem, opłaty drogowe i parkingi, 9x nocleg wg programu, wyżywienie wg programu / obiadokolacje – bez napojów, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie w INTER Polska SA (KL – 10.000 Euro, NNW – 4.000 Euro), podatek VAT.

Cena nie zawiera : bilety wstępu 30 Euro/osobę.

keyboard_arrow_up