TATRY SŁOWACKIE – SŁOWACKI RAJ

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych, przejazd w rejon Tatr Wysokich i wycieczka trasą biegnącą w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego: Tatrzańska Łomnica – Stary Smokowiec – Szczyrbskie Jezioro – możliwy wjazd kolejką na jeden ze szczytów tatrzańskich. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd  na całodzienną wycieczkę do Słowackiego Raju –  Park Narodowy położony w paśmie Rudaw Słowackich – znajduje się tu wiele zakątków  malowniczych,  strome skaliste wąwozy, wodne kaskady, wąziutkie wapienne kaniony, trasy pokonuje się dzięki kładkom i drabinkom – m.in. przełom rzeki Hornad – spacer wybranym szlakiem, następnie przejazd do Lewoczy – zwiedzanie zabytkowego rynku oraz kościoła św. Jakuba z przepięknym ołtarzem Pawła z Lewoczy.  Powrót na uroczystą obiadokolację z muzyką i nocleg.

3 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd, po trasie zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, następnie pobyt w Aqua Parku w Popradzie – kąpiele termalne, obiad i w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce, terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi w pokojach 2, 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW 4 000 Euro i KL 10000 Euro w INTER Polska SA, podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu ok. 30 Euro.

keyboard_arrow_up