AUSTRIACKA DOLINA WACHAU I MORAWSKI KRAS 

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych – przejazd do Czech – po drodze zwiedzanie pałacu biskupiego i  ogrodów w Kromieryżu – obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO – przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Brna.

2 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Wiednia – spotkanie z licencjonowanym przewodnikiem i wyjazd na całodzienną wycieczkę w dolinę Wachau – jeden z najpiękniejszych zakątków austriackich Dunaju. Przejazd do Melku – zwiedzanie opactwa – najcenniejszego skarbu austriackiego baroku,  rejs statkiem z Melku do Durnstein – spacer po przepięknym średniowiecznym miasteczku i przejazd autokarem wzdłuż doliny Dunaju. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ – Śniadanie i zwiedzanie Lednic – letniej rezydencji Liechtensteinów – barokowego pałacu z romantycznym parkiem – przejazd do Valtic – monumentalny zamek Liechtensteinów oraz kolumnada – obydwa obiekty na liście UNESCO – przejazd do Mikulova – najbardziej romantycznego miasta – stolicy Moraw – spacer po miasteczku. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Morawskiego Krasu – zwiedzanie Jaskini Punkevni – przejazd łodziami podziemną rzeką Punkva,wjazd kolejką linową na platformę widokową nad Przepaść Macochy – obiad w Cieszynie i wyjazd w drogę powrotną do miejsca wyjazdu.

CENA: ustalana indywidualnie dla grupy.

 Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe, 3 noclegi, wyżywienie w/g programu,  opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie KL 1000 Euro i NNW 4000 Euro, opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu  ok. 35 EURO i ok. 700 Kc.

keyboard_arrow_up