Zakole Dunaju – Budapeszt – Eger.

ZAKOLE  DUNAJU – BUDAPESZT – EGER

 1 DZIEŃ : Zbiórka  i wyjazd grupy ok. godz. 6.00 w kierunku Węgier. Przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w Hotelu  *** Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ : Śniadaniespotkanie z przewodnikiem  i przejazd  do miasteczek położonych w Zakolu Dunaju. Esztergom i zwiedzania miasta położonego na wysokiej skarpie ponad meandrem Dunaju, wzgórze zamkowe, na którym stoi największa  bazylika na Węgrzech, z najbogatszym w kraju skarbcem katedralnym. Vysegrad – wjazd na wzgórze, nad którym położony jest średniowieczny zamek, gdzie roztacza się piękny widok na Zakole DunajuSzentendre – miasteczko zakochanych i malarzy – położonego nad brzegiem Dunaju, spacer po zabytkowym  centrum: wąskie uliczki, kolorowe kamieniczki, świątynie: katolicka i prawosławna oraz liczne galerie malarstwa i sklepiki z tradycyjnymi wyrobami węgierskiego folkloru. Powrót do Budapesztu – zwiedzanie „Wyspy Małgorzaty”. Obiadokolacja w restauracji poza hotelem. Nocny rejs statkiem  po Dunaju z lampką szampana.* Powrót do hotelu na  nocleg .

3 DZIEŃ : Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i  zwiedzanie Budapesztu: Plac Millenium, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Bazylika św. Stefana, Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka z panoramą na miasto, Dunaj i Gmach Parlamentu, dziedzińce zamkowe, Most Elżbiety, wjazd na Wzgórze Gellerta. Powrót do hotelu – krótki odpoczynek .  Przejazd do Czardy na kolacje przy regionalnej muzyce i występie artystycznym.  Powrót do hotelu i nocleg .

4 DZIEŃ : Śniadanie  i wykwaterowanie. Przejazd do Egeru – miasta słynnego z produkcji win –spotkanie z przewodnikiem: spacer po Starym Mieście, minaret, zamek. Dolina Pięknej Pani – dolina za miastem gdzie znajdują się dziesiątki piwniczek z winem – możliwość degustacji i zakupu miejscowych win. Wyjazd do Polski – powrót do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena zawiera opłaty za: transport autokarem klasy LUX, 3 noclegi w hotelu*** w Budapeszcie – pokoje 2  osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie w/g  programu, przewodnika w Budapeszcie i Egerze, opiekę pilota na całej trasie, ubezpieczenie KL-10 000 Euro, NNW – 4 000 Euro,  opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT.

*Cena nie zawiera  – uroczystej kolacji w Czardzie przy regionalnej muzyce i występie artystycznym, nocny rejs statkiem  po Dunaju z lampką szampana  –  30 euro.

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up