Słowackie Tatry – Słowacki Raj

TATRY SŁOWACKIE – SŁOWACKI RAJ

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych, przejazd w rejon Tatr Wysokich i wycieczka trasą biegnącą w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego: Tatrzańska Łomnica – Stary Smokowiec – Szczyrbskie Jezioro – możliwy wjazd kolejką na jeden ze szczytów tatrzańskich. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd  na całodzienną wycieczkę do Słowackiego Raju –  Park Narodowy położony w paśmie Rudaw Słowackich – znajduje się tu wiele zakątków  malowniczych,  strome skaliste wąwozy, wodne kaskady, wąziutkie wapienne kaniony, trasy pokonuje się dzięki kładkom i drabinkom – m.in. przełom rzeki Hornad – spacer wybranym szlakiem, następnie przejazd do Lewoczy – zwiedzanie zabytkowego rynku oraz kościoła św. Jakuba z przepięknym ołtarzem Pawła z Lewoczy.  Powrót na uroczystą obiadokolację z muzyką i nocleg.

3 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd, po trasie zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, następnie pobyt w Aqua Parku w Popradzie – kąpiele termalne, obiad i w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi w pokojach 2, 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW 25 000 zł i KL 100 000 zł , podatek VAT.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , miejsca wyjazdu , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up