HISZPANIA – COSTA BRAVA

HISZPANIA – WYBRZEŻE COSTA BRAVA

I DZIEŃ

  • Spotkanie uczestników wycieczki na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa bagażowa i wylot do Hiszpanii. Przylot na lotnisko w Barcelonie . Następnie transfer do hotelu na Costa Brava, kolacja i nocleg .

II – VI DZIEŃ

  • Zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-3-osobowych, klimatyzowanych , z pełnym węzłem sanitarnym . Wyżywienie: FB : śniadania, obiady i kolacje w formie bogatego bufetu ( do obiadów i kolacji wino )

  • Wycieczka do Barcelony – zwiedzanie stolicy Katalonii: m.in. niedokończony od 130 lat kościół Sagrada Familia ( z zewnątrz), ulica La Rambla – ulubione miejsce turystów z całego świata, Plac d’Espanya , a także zabytkowy Stadion Olimpijski Camp Nou .

  • Plażowanie, kąpiele morskie i możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych – oferty poniżej programu .

7.DZIEŃ : Śniadanie i wykwaterowanie . Transfer na lotnisko w Barcelonie, odprawa bagażowa i wylot do Polski. Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie i zakończenie wycieczki.

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa-Barcelona-Warszawa ,transfer: lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-3-osobowych, klimatyzowanych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie : śniadania , obiady i kolacje w formie bufetu, wycieczka do Barcelony, ubezpieczenie NNW 25 000 zł/os, KL 100 000 zł/os, Assistance 1 000 000 zł/os, podatek VAT, wpłata do UFG i TFG.

Dla każdego pasażera w cenę wliczony jest :

: bagaż rejestrowany – 1 sztuka do 23 kg. Wymiary bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm (wysokość + szerokość + głębokość).

: bagaż podręczny do 8 kg o wymiarach 55 cm wysokości, 40 cm szerokości i 23 cm głębokości. Dopuszczamy łączną sumę wymiarów nieprzekraczającą 118 cm.

 

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , miejsca wyjazdu , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

Wycieczki fakultatywne :

  • Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości Tossa de Mar.

  • Wycieczka do Ogrodu Botanicznego Marimurtra w Blanes , który jest jednym z najpiękniejszych ogrodów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na niektórych klifach graniczących z morzem można zobaczyć jedne z najbardziej spektakularnych panoramicznych widoków wybrzeża .

  • Istnieje możliwość zarezerwowania biletów do Sagrady Familia w Barcelonie

  • Flamenco Show – bogactwo i różnorodność wspaniałego hiszpańskiego folkloru. Spektakl to wielki pokaz wspaniałych artystów, rewelacyjna choreografia, różnorodność kostiumów oraz efektowne oświetlenie i inscenizacja.

  • Wycieczka do Girony i Bodegi .

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up