Chorwacja – Bośnia i Hercegowina.

CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

I DZIEŃ :   Wyjazd grupy o godz. 3.00 – przejazd przez Słowację, Węgry. Dojazd na pogranicze wegiersko – chorwackie, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
II DZIEŃ :  Śniadanie. Przejazd do Trogiru – typowe miasteczko nadmorskie – spacer po malowniczej starówce z ratuszem z przełomu XIV i XV wieku i katedrą św. Wawrzyńca z XIII w. a Następnie zwiedzanie Splitu – największego miasta Dalmacji – stare miasto, ratusz miejski i malowniczy port. Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.
III DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium, Góra Objawień. Przejazd do Neum zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
IV DZIEŃ : Śniadanie. Wyjazd do Dubrownika – “perły Chorwacji” – miasta na prestiżowej liście UNESCO – Stradun gotycki klasztor Franciszkanów, katedra, pałac Rektorów z XV wieku, mury miejskie z bramami i basztą Powrót do Neum, odpoczynek na plaży, obiadokolacja i nocleg.
V DZIEŃ :  Śniadanie. Całodzienny odpoczynek na plaży obiadokolacja i nocleg.
VI DZIEŃ : Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora – spacer ok 3-4 godziny  na obszarze porośniętym  przez buki, jodły, świerki i klony, gdzie  znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 7 km i połączonych ze sobą 92 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia na obiadokolacje i nocleg.
VII DZIEŃ :  Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotna do Polski, przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, barkiem i WC, 6 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu, opieka pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW 25000 zł, KL 100 000 zł.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , miejsca wyjazdu , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up