Berlin – Poczdam – Poznań.

POCZDAM-BERLIN-POZNAŃ.

 1 DZIEŃ : Wyjazd grupy w godzinach  rannych w kierunku granicy polsko – niemieckiej. Przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEN : Śniadanieprzejazd do Berlina, zwiedzanie miasta m.in: Reichstagu, fragmenty muru berlińskiego oraz Brama Brandenburska, wejście do Reichstagu, spacer aleją Unter den Linden, Uniwersytet Humboldta. Przejście w okolice wieży telewizyjnej i Alexanderplatz. Zwiedzanie barokowej katedry św. Jadwigi. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ : Śniadanie, przejazd do Poczdamu – zwiedzanie kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci, wpisanego na listę UNESCO (niezliczone fontanny, egzotyczne pawilony, barakowe zameczki). Przejazd na Tropikalną Wyspę – Las tropikalny, błękitne morze, laguny, piaszczyste plaże. Warto zobaczyć egzotyczne parki i ogrody z orchideami, domki typowe dla Tajlandii, Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo. Idealny klimat panujący przez cały rok gwarantuje świetne samopoczucie. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEN : Śniadanie i wykwaterowanie. Wyjazd do Poznania – spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta Ostrów Tumski z gotycką katedrą ze słynną Złotą Kaplicą – mauzoleum Mieszka I i Bolesława Chrobrego, stary rynek z ratuszem, kościół franciszkanów. Obiad. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena zawiera – przejazd autokarem klasy LUX, wyżywienie wg programu, noclegi w hotelu **/*** z pełnym węzłem sanitarnym, opiekę pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW 4000 Euro, KL 10000 Euro, opłaty drogowe i parkingowe.

TROPIKALNA WYSPA (Tropikal Islands) – największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Fascynująca kraina tropików pod dachem z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, radości i relaksu dla całej rodziny, dzień urlopu na tropikalnej wyspie. Mnóstwo atrakcji, dla młodszych i starszych, zapewnia rozrywkę prawie 24 godziny na dobę. Temperatura w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , miejsca wyjazdu , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up