Austriacka Dolina Wachau i Morawski Kras

AUSTRIACKA DOLINA WACHAU I MORAWSKI KRAS 

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych – przejazd do Czech – po drodze zwiedzanie pałacu biskupiego i  ogrodów w Kromieryżu – obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO – przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Brna.

2 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Wiednia – spotkanie z licencjonowanym przewodnikiem i wyjazd na całodzienną wycieczkę w dolinę Wachau – jeden z najpiękniejszych zakątków austriackich Dunaju. Przejazd do Melku – zwiedzanie opactwa – najcenniejszego skarbu austriackiego baroku,  rejs statkiem z Melku do Durnstein – spacer po przepięknym średniowiecznym miasteczku i przejazd autokarem wzdłuż doliny Dunaju. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ – Śniadanie i zwiedzanie Lednic – letniej rezydencji Liechtensteinów – barokowego pałacu z romantycznym parkiem – przejazd do Valtic – monumentalny zamek Liechtensteinów oraz kolumnada – obydwa obiekty na liście UNESCO – przejazd do Mikulova – najbardziej romantycznego miasta – stolicy Moraw – spacer po miasteczku. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Morawskiego Krasu – zwiedzanie Jaskini Punkevni – przejazd łodziami podziemną rzeką Punkva, wjazd kolejką linową na platformę widokową nad Przepaść Macochy – obiad w Cieszynie i wyjazd w drogę powrotną do miejsca wyjazdu.

 

 Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe, 3 noclegi, wyżywienie w/g programu,  opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie KL 10000 zł i NNW 25000 zł, opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , miejsca wyjazdu , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń: 84 664 11 70

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

lub zadzwoń 84 664 11 70

Zobacz inne propozycje:

keyboard_arrow_up