Opinie

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Prosimy o przemyślane wpisy z adresu IP address 44.197.230.180.
Wszystkie wpisy przed dodaniem zostają sprawdzone przez moderatora.
12 wpisów.
Renata Renata z Warszawa napisał/a 26 lipca, 2021 o 9:42 am:
Tolo Grecja. Najwspanialsze wakacje. Tolo to idealne miejsce dla wypoczynku dla tych małych i dużych. Profesjonalna i nieoceniona opieka Beaty Bałka i rezydentki Nikoli. Hotel Pitsakis kameralny, i to jego największy plus, ale też bardzo komfortowy dla par jak i rodzin z dziećmi. Morze, góry, tarasy widokowe, wino, owoce morza i greckie tradycyjne jedzenie kuszą od samego początku pobytu. Co ważne, otwartość mieszkańców i restauratorów i miejscowych sklepikarzy, powoduje, że czujemy się swobodnie nawet jeśli nie znamy języka. Polecam serdecznie podróżowanie z Laguna Tour.
Leokadia Leokadia napisał/a 22 lipca, 2021 o 1:40 pm:
14-21.07.2021 Tolo, Grecja Miejsce godne polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych. Piękna piaszczysta plaża, niesamowicie ciepłe morze. Miasteczko niewielkie, ale można znaleźć wszystko, czego oczekuje się po wakacyjnej, nadmorskiej lokalizacji. Warunki w hotelu Pitsakis Hotel bardzo dobre (ocena pokoju 3-osobowego) - przestrzennie, wystarczająca ilość szaf i szafek, wygodne łóżka, nowa czysta łazienka, duży balkon, klimatyzacja i najważniejsze miła obsługa. Duży plus za opiekę rezydentki Nicoli, która była dla nas przewodnikiem i po historycznych zawiłościach Greków jak i opiekunką w codziennych sprawach organizacyjnych aż do ostatnich minut naszego pobytu. Szczerze polecam wyjazd z biurem Laguna Tour.
JK JK napisał/a 5 czerwca, 2019 o 8:53 am:
Kolejny bardzo udany wyjazd:) Truskawiec na Ukrainie godny polecenia.
AA AA napisał/a 29 maja, 2019 o 10:43 am:
Bardzo miły PAN pilot
Zadowolona uczennica Zadowolona uczennica napisał/a 20 listopada, 2017 o 12:21 pm:
Witam! Z Laguna Tour zawsze fajne wycieczki szkolne, nigdy się nie nudzimy 😉
Marta i Jacek Marta i Jacek napisał/a 12 października, 2017 o 3:12 pm:
Z Laguną Tour zawsze warto! To nasze biuro podróży już od pięciu lat. Nigdy nas nie zawiodło. Atrakcyjne programy wycieczek, mili i fachowi piloci. Świetna organizacja, dobry kontakt. Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd. Polecamy to niezawodne biuro podróży wszystkim.
Anna Anna napisał/a 13 sierpnia, 2017 o 12:06 pm:
12.08 - Lwów - przepiękne miasto. Niezapomniane wrażanie. Szkoda tylko, że firma Transway wynajęła do użytku stary bus bez klimatyzacji, zasłonek na oknach i mikrofonu dla pilota. Masakra na kółkach... 🙁
LHR LHR napisał/a 19 czerwca, 2017 o 6:27 am:
Jednoznacznie polecam to biuro podróży (byłem z nimi na 3 wycieczkach), profesjonalni kierowcy, profesjonalni przewodnicy - szczególnie pan z Lublina, wygodne autokary, normalnie rewelacja. Wycieczki zapadły z pamięć. A wiem co piszę; miałem kiedyś wycieczkę z biurem z zamościa - normalnie też mi zapadła w pamięć ! tragedia ! autokar gruchot, kierowcy oszołomy żal pisać o reszcie!
Paweł Paweł napisał/a 20 lutego, 2017 o 11:06 am:
Witam! Dzień po powrocie z wycieczki do Lwowa 18-19 luty 2017r. Było fantastycznie!!! Piękne miasto i niezapomniane wrażenia, lecz nie byłoby tego gdyby nie profesjonalna organizacja ze strony p. Leszka (wspaniały bezkonfliktowy i kulturalny człowiek). wszystko dopięte i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach !!! Myślę, że to nie był ostatni nasz wyjazd z biurem Laguna Tour i p. Leszkiem. Serdecznie dziękuję i polecam -zadowolenie gwarantowane !!!
Barbara Barbara napisał/a 23 stycznia, 2017 o 9:18 pm:
Witam! Kolejna, udana wycieczka z Laguną Tour za mną. Wyjazd do Zakopanego - rewelacja!!! Mnóstwo profesjonalizmu, rzetelności i dobrej zabawy!
Marta Marta napisał/a 14 września, 2016 o 12:12 pm:
Wycieczka Drezno- Szwajcaria Saksońska-Szklarska Poręba była wyjątkowa. Warto tam pojechać, bo jest co zwiedzić. Wspomnienia pozostaną na długo. Organizacja wyjazdu rewelacyjna.Panuje przekonanie, że pilot wycieczki to połowa sukcesu nasz odniósł 100 % sukces (z humorem przekazywał to co najważniejsze). Polecam biuro "Laguna" które już kilkakrotnie organizowało wycieczkę w której uczestniczyłam i nigdy się nie zawiodłam. Dziękuję. Marta
A.Szulczyńska A.Szulczyńska napisał/a 23 sierpnia, 2016 o 1:40 pm:
Witam! Byłam na wycieczce we Lwowie 6 .08.2016r. z biurem Laguna Tur pod opieką p.Leszka. Rewelacja- organizacja, opieka nad wyraz bardzo uprzejma-:). Wszystko odbyło się zgodnie z założonym planem, dodatkowo dowiedzieliśmy kilka ciekawych miejsc.Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim to biuro turystyczne, ja na pewno ponownie skorzystam. Dziękuję za możliwość wyjazdu. Pozdrawiam Anna Szulczynska