Sankt Petersburg.

 

SANKT  PETERSBURG

1 DZIEŃ : Wyjazd grupy z miejsca zbiórki w godzinach rannych– przyjazd na obiadokolację i nocleg na Łotwie.

2 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd przez  Psków  do  Sankt Petersburga.Przyjazd na obiadokolację i nocleg  wieczorem spacer po mieście.

 3 DZIEŃ : Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Sankt  Petersburga : Twierdza Pietropawłowska, Pietropawłowski Sobór, Wybrzeże Uniwersyteckie, Isaakijewski Sobór (jedna z największych katedr na świecie), Ermitaż, rejs statkiem po Newie – obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ : Śniadanie i dalszy ciąg zwiedzania miasta: wyjazd do Peterhofu – siedziby carów – rosyjskiego Wersalu – unikalnego zespołu pałacowo-ogrodowego z Wielką Kaskadą – obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd do Carskiego Sioła– letniej rezydencji carów rosyjskich z Pałacem Katarzyny i Bursztynową Komnatą.

W godz. południowych wyjazd w kierunku Łotwy –  obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski – przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

 Cena zawiera: autokar klasy LUX, opłaty drogowe, parkingami, 5 noclegów w hotelach w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu, usługę pilota oraz przewodnika w j. polskim w Sankt Petersburgu, ubezpieczenie w INTER Polska KL – 10 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, koszty wizy rosyjskiej, podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu i rejsu statkiem ok. 70 EURO.