Lazurowe Wybrzeże.

 

LAZUROWE WYBRZEŻE

1 DZIEŃ – Wyjazd grupy w godzinach rannych – przejazd na obiadokolację i nocleg do Czech  przy granicy niemieckiej

2 DZIEŃ – po śniadaniu przejazd przez Niemcy do Szwajcarii – zwiedzanie GENEWY – obiadokolacja i nocleg w okolicach Annecy

3 DZIEŃ– po śniadaniu zwiedzanie miasta – malowniczego alpejskiego miasteczka i przejazd na francuskie Lazurowe Wybrzeże  – odpoczynek – zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg .

4 DZIEŃ – po śniadaniu zwiedzanie Cannes – miasta festiwali filmowych – Pałac Festiwalowy, spacer Aleją Gwiazd i Bulwarem La Croisette, powrót do  Nicei –  wzgórze Le Chateau, z którego rozpościera się panorama na miasto – wypoczynek – obiadokolacja i nocleg .

5 DZIEŃ– po śniadaniu przejazd do Eze – wizyta w fabryce perfum Fragonard – możliwość zakupów i poznania tajników produkcji perfum – dalej przejazd do Księstwa Monaco – katedra z grobem księżnej Grace Kelly i księcia Rainiera, Pałac Książęcy, ogrody St.Martin, Monte Carlo – z ekskluzywnymi kasynami – powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg .

6 DZIEŃ – po śniadaniu przejazd do  San  Remo i  Genui – czas do dyspozycji grupy – dalej przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Mediolanu .

7 DZIEŃ – po śniadaniu przejazd do Mediolanu – spacer po mieście z katedrą Narodzin św. Marii, pomnikiem Leonarda da Vinci, gmachem La Scali . Przejazd do Werony – spacer po mieście – katedra, Dom Julii… obiadokolacja i nocleg w okolicach Werony .

8 DZIEŃ – po śniadaniu wyjazd – przejazd przez Słowenię , Węgry  do  Budapesztu  – obiadokolacja i nocleg .

9 DZIEN – po śniadaniu , krótki spacer po mieście i wyjazd w drogę powrotną

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilosci osób biorących udział w wycieczce , terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, barkiem i toaletą, 8 noclegów w hotelach w pokojach 2, 3 – osobowych, wyżywienie wg programu , opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie w  (NNW 4.000 Euro  i KL 10.000 Euro), podatek VAT

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i ewentualnych lokalnych przewodników. Należy przewidzieć na te wydatki ok. 50 Euro