Chorwacja – Bośnia i Hercegowina .

 

CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

I DZIEŃ :   Wyjazd grupy o godz.3.00 – przejazd przez Słowację, Węgry .Dojazd na pogranicze wegiersko – chorwackie , zakwaterowanie w hotelu , obiadokolacja i nocleg.
II DZIEŃ :  Śniadanie .Przejazd do Trogiru – typowe miasteczko nadmorskie- spacer po malowniczej starówce z ratuszem z przełomu XIV i XV wieku i katedrą św. Wawrzyńca z XIII w. a Następnie zwiedzanie Splitu – największego miasta Dalmacji – stare miasto: , ratusz miejski i malowniczy port . Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg .
III DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium, Góra Objawień .Przejazd do Neum zakwaterowanie , obiadokolacja i nocleg.
IV DZIEŃ : Śniadanie . Wyjazd do Dubrownika – „perły Chorwacji” – miasta na prestiżowej liście UNESCO – Stradun gotycki klasztor Franciszkanów, katedra, pałac Rektorów z XV wieku, mury miejskie z bramami i basztą Powrót do Neum , odpoczynek na plaży , obiadokolacja i nocleg.
V DZIEŃ :  Śniadanie .Całodzienny odpoczynek na plaży obiadokolacja i nocleg .
VI DZIEŃ : Śniadanie i wykwaterowanie .Przejazd do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora – spacer ok 3-4 godziny  na obszarze porośniętym  przez buki, jodły, świerki i klony, gdzie  znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 7 km i połączonych ze sobą 92 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia na obiadokolacje i nocleg.
VII DZIEŃ :  Śniadanie , wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotna do Polski , przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

Cena: 1630 zł/os przy 45 osobach płatnych.
Cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, barkiem i WC, 6 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu ,opieka pilota i lokalnych przewodników , ubezpieczenie NNW 4000 euro, KL 10.000 euro.

Cena nie zawiera : – napoi do obiadokolacji , biletów wstępu i na Plitwickie Jeziora –ok.35 euro.