6.WŁOCHY : termin 30.09-06.10.2022

2,250.00

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

FLORENCJA – RZYM – WATYKAN – NEAPOL

30.09-06.10.2022

I DZIEŃ – Wyjazd o godz. 00.05 w kierunku Włoch, przejazd przez Czechy, Austrię .Przyjazd do hotelu w okolicach Bolonii na obiadokolację i nocleg .

II DZIEŃ – Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Florencji zwiedzanie miasta : malowniczy most Ponte Vecchio, Katedra Santa Maria del Fiore – jeden z największych istniejących kościołów i symbol miasta, Plac della Signoria. Możliwość wejścia do kościoła Santa Croce (8 euro), z grobami wybitnych osób (Michał Anioł, Galileusz i innych) .Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu , zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ: Śniadanie . Dojazd do najbliższej stacji metra , przejazd do Watykanu. Uczestnictwo w modlitwie Anioł Pański i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Spacer ulicami Rzymu: Zamek św. Anioła – Plac Navona – Panteon (konieczna rezerwacja online na wejście grupy) – Kościół Santa Maria Sopra Minerva – Plac Wenecki – Pomnik Wiktora Emanuela II – Kapitol – Forum Romanum – Koloseum. W przypadku, gdyby grupa chciała zobaczyć Rzym po zmierzchu konieczne będzie obiadokolacja we własnym zakresie.

IV DZIEŃ Śniadanie , wykwaterowanie i przejazd do Bazyliki św. Pawła za Murami . Zwiedzanie Bazyliki św. Pawła za Murami , przejazd metrem i kontynuacja zwiedzania Rzymu : Schody Hiszpańskie – Fontanna di Trevi i przejazd metrem do stacji Termini. Zwiedzanie bazyliki Santa Maria Maggiore. Przejazd metrem i zwiedzanie bazyliki św. Jana na Lateranie i Świętych Schodów. Powrót metrem (z przesiadką na Termini) do autokaru. Przejazd autokarem do hotelu w Nettuno – ok. 60 km (1,5 h). Obiadokolacja i zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg .

V DZIEŃ : Wyjazd ok. godz. 6 (grupa dostaje lunch pakiety zamiast śniadania), przejazd do Pompejów . Zwiedzanie ruin , sanktuarium MB Pompejańskiej i przejazd do Neapolu: Zamek Królewski, ulica Toledo, Galeria Umberta I (łącznie ok. 5-6 h).Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

VI DZIEŃ: Śniadanie , wykwaterowanie i przejazd do Castel Gandolfo. Zwiedzanie letniej rezydencji papieskiej, spacer po miasteczku z widokiem na Jezioro Albańskie .Przejazd do Asyżu zwiedzanie bazyliki MB Anielskiej, bazyliki św. Franciszka i bazyliki św. Klary. Przejazd do hotelu , obiadokolacja i nocleg .

VII DZIEŃ – Śniadanie wyjazd w drogę powrotną do Polski .

Cena 2250 zł/os. przy 45-50 osobach płatnych .

Dopłata do pokoju jednoosobowego 120 euro .

 

Cena obejmuje : transport autokarem (klimatyzacja, DVD , 6 x noclegi we Włoszech w pokojach 2/3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym ,wyżywienie w/g programu , ubezpieczenie – (NWW -4000 euro , KL 10 000 Euro ) opiekę pilota -przewodnika na całej trasie wycieczki , opłaty parkingowe .

Cena nie zawiera :

– napoi do obiadokolacji

– ewentualnych biletów wstępu : np. Pompeje 16 euro . kościoła Santa Croce (8 euro)

w Rzymie grupa korzysta z metra – ok. 20 euro /os

– ewentualnych opłat klimatycznych w hotelach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „6.WŁOCHY : termin 30.09-06.10.2022”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *