7.CZARNOGÓRA : termin 4-9.09.2022 – cena 1750 zł

1,750.00

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

CZARNOGÓRA

4-9.09.2022

Brak wolnych miejsc

1. DZIEŃ: Wyjazd grupy z Zamościa o godz. 00.15. przejazd przez Słowację , Węgry , Chorwację do Bośni i Hercegowiny na obiadokolację i nocleg tranzytowy w Sarajewie.

2. DZIEŃ : Śniadanie , wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium, Góra Objawień .Przejazd do Czarnogóry do Hotelu Poseidon w Budvie na riwierze czarnogórskiej , zakwaterowanie ,obiadokolacja , odpoczynek nad morzem i nocleg .

3. DZIEŃ: Śniadanie Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale , przepłynięcie przy wyspie Mamula , wpłynięcie do Błękitnej Groty i kąpiel . Powrót do hotelu , obiadokolacja ,odpoczynek nad morzem i nocleg .

4. DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy nazywanej “małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta. . Powrót do hotelu, odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg .

5. DZIEŃ : Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd przez Podgoricę i kanionem rzeki Morača z postojem Monastyrze Morača , z dobrze zachowanymi freskami do hotelu na pograniczu serbsko-węgierskim zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg .

6. DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , wyjazd w kierunku Polski . Powrót do miejsca wyjazdu w późnych godzinach nocnych .

Cena :1750 zł/os przy 45 osobach płatnych

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 70 EUR.

Cena zawiera : przejazd autokarem z WC , klimatyzacją , DVD ,5 noclegi w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW 4000 euro i KL 10000 euro ,opieka pilota ,opłaty drogowe i parkingowe.

Cena nie zawiera : bilety wstępu , rejs statkiem po Boce Kotorskie z wpłynięciem do Błękitnej Groty , opłaty za lokalnych przewodników – 35 euro płatne pilotowi .

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany programu z przyczyn od niego niezależnych.

UWAGA! Dorośli i dzieci muszą posiadać ważne dowody osobiste lub paszporty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „7.CZARNOGÓRA : termin 4-9.09.2022 – cena 1750 zł”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *