3.ITALIA : termin 26.06-04.07.2022

2,550.00

12 w magazynie

Kategoria:

Opis

PADWA – RZYM – WATYKAN – NEAPOL

26.06-04.07.2022

I DZIEŃ – Wyjazd o godz. 01.00 w kierunku Włoch, przejazd przez Czechy, Austrię .

Przyjazd do hotelu w okolicach Padwy na nocleg .

II DZIEŃ – Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Padwy. Wizyta w bazylice św. Antoniego, następnie spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Przejazd do Hotelu Scacciapensieri w Nettuno Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ: Śniadanie i całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg .

IV DZIEŃ Śniadanie przejazd do Watykanu i zwiedzanie bez wejść płatnych– Plac i Bazylika Św. Piotra, grób Papieża św. Jana Pawła II , uczestnictwo w środowej audiencji papieskiej .Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych , odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg .

V DZIEŃ : Śniadanie . Wyjazd w kierunku Neapola , przejazd panoramiczny ulicami miasta , następnie dojazd do Pompei – zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta . Przejazd na Wezewiusz, jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej, ok. 30-minutowy spacer do tarasu widokowego przy kraterze .Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

VI DZIEŃ: Śniadanie i całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg .

VII DZIEŃ Śniadanie , przejazd do Rzymu i zwiedzanie „Wiecznego Miastabez wejść płatnych: Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum, Bazylika św. Pawła za Murami. Przejazd do hotelu w okolicy Asyżu , obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ – Śniadanie i przejazd do Asyżu miejsca narodzin św. Franciszka i św. Klary . Bazylika Matki Bożej Anielskiej – kolebka zakonu franciszkańskiego – z „Porcjunkulą” – domkiem, w którym umarł św. Franciszek i bazylika nosząca jego imię, wzniesiona nad jego grobem. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji na obiadokolacje i nocleg .

IX DZIEŃ – Śniadanie wyjazd w drogę powrotną do Polski .

Cena 2550 zł/os. przy 45 osobach płatnych.

Dopłata do pokoju jednoosobowego 120 euro/os .

Cena obejmuje : transport autokarem (klimatyzacja, DVD , 8 x noclegi we Włoszech w pokojach 2/3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym ,wyżywienie w/g programu , ubezpieczenie – (NWW -4000 euro , KL 10 000 Euro ) opiekę pilota -przewodnika na całej trasie wycieczki , opłaty parkingowe .

Cena nie zawiera :

– napoi do obiadokolacji

– ewentualnych biletów wstępu : Pompeje 16 euro , Wezuwiusz – 10 euro

w Rzymie grupa korzysta z metra – 20 euro /os

– wzmocnione śniadanie – 15 euro/os.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „3.ITALIA : termin 26.06-04.07.2022”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *