Paryż i Dolina Loary.

 

PARYŻ I DOLINA  LOARY

1 DZIEŃ : Wyjazd o godz. 4.00  w kierunku Francji, nocleg tranzytowy  z obiadokolacją w hotelu w Czechach przy granicy niemieckiej.

2 DZIEŃ : Wczesne śniadanie, wyjazd z hotelu – dojazd do miejsca zakwaterowania  na przedmieściach  Paryża –  obiadokolacja  we własnym zakresie.

3 DZIEŃ : Śniadanie i rozpoczęcie zwiedzania Paryża – Panteon – Ogród Luksemburski –  Sorbona – Katedra Notre Dame – Święta Kaplica – Centrum Pompidou – Montmartre, obiadokolacja na Rue Vagram  i powrót na nocleg do hotelu.

4 DZIEŃ : Śniadanie – wycieczka w bajkową Dolinę Loaryzamki Chambord  i  Chenonceaux. obiadokolacja na Rue Vagram  i wieczorny rejs statkiem po Sekwanie – „Paryż nocą”. Powrót do hotelu na nocleg.

5 DZIEŃ : Śniadanie – zwiedzanie Paryża: Cmentarz Per Lachaise – Luwr – Plac Vendome – dzielnica la Defence – Łuk Triumfalny – Opera – Muzeum perfum i perfumeria Fragonarda. Obiadokolacja  na Rue Vagram, powrót do hotelu  na nocleg.

6 DZIEŃ : Śniadanie  i  wykwaterowanie – dalsze zwiedzanie Paryża : Muzeum d’Orsay  – kościół Inwalidów – Wieża Eiffla – Trocadero.  Obiadokolacja na Rue Vagram . Spacer Polami Elizejskimi. Około 23.00 wyjazd z Paryża. Jazda nocna przez Francję i Niemcy w kierunku Polski

7 DZIEŃ : Dojazd do Wrocławia obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ : Śniadanie, zwiedzanie Wrocławia i ok godz. 12.00 wyjazd w kierunku miejsca wyjazdu.

Cena do uzgodnienia – uwarunkowana od ilości osób biorących udział w wycieczce, terminu i ewentualnych wejść płatnych.

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy LUX, 1 nocleg w Czechach, 4 noclegi w hotelu w okolicach Paryża w pokojach z łazienkami,1 nocleg we Wrocławiu, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW 4000 Euro  i KL 10000 Euro, opiekę pilota – przewodnika, opłaty parkingowe i drogowe, podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,  rejsu statkiem po Sekwanie, na które należy przewidzieć ok. 70 Euro.