Costa Brava II

4.HISZPANIA – termin: 9-18.07.2020

2,490.00zł

2 biletów w sprzedaży

Opis produktu

HISZPANIA – WYBRZEŻE COSTA BRAVA

LETNI WYPOCZYNEK DLA MŁODZIEŻY

09-18.07.2020 (10 dni)

HOTEL ESPLENDID*** – BLANES
Hotel Esplendid położony jest zaledwie 300 metrów od plaży w miejscowości Blanes na wybrzeżu Costa Brava. Oferuje one kryte i odkryte baseny, saunę i siłownię. Położony w pięknych ogrodach hotel oferuje korty do tenisa i squasha. Latem w hotelu organizowane są programy rozrywkowe. Pokoje w hotelu Esplendid są prosto i komfortowo urządzone, a do dyspozycji Gości jest w nich taras i klimatyzacja. W pokojach jest także telewizor, sejf i łazienka z przyborami toaletowymi. W hotelu znajduje się restauracja bufetowa oraz 3 bary, w tym bar przy basenie. Hotel nie serwuje napojów alkoholowych. Hotel Esplendid znajduje się 1,5 km od centrum miasta Blanes i przystań.. http://www.hotelesplendid.es/EN/hotel.html                                  Zakwaterowanie w hotelu 300 metrów od plaży w miejscowości Blanes. Wszystkie pokoje klimatyzowane, z pełnym węzłem sanitarnym.                                                                                              Posiłki w formie bufetu : śniadanie, obiad i kolacja

1 DZIEŃ: Wyjazd grupy przez Czechy i Austrię do Włoch , z krótkimi postojami.  Dojazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Hiszpanii, dojazd do miejsca zakwaterowania na wybrzeżu Costa Brava, przywitanie z morzem , obiadokolacja i  nocleg.

3-8 DZIEŃ:  .

Wypoczynek i realizacja programu:

– Wycieczka do Barcelony – zwiedzanie stolicy Katalonii: m.in. niedokończony od 130 lat kościół Sagrada Familia, ulica La Rambla – ulubione miejsce turystów z całego świata, Plac d’Espanya, Magiczne Fontanny, a także zabytkowy Stadion Olimpijski Camp Nou – możliwość zwiedzanie za dodatkowa dopłatą.

– Wycieczka do Ogrodu Botanicznego Marimurtra w Blanes, który  jest jednym z najpiękniejszych ogrodów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na niektórych klifach graniczących z morzem można zobaczyć jedne z najbardziej spektakularnych    panoramicznych widoków wybrzeża i nauczyć się ponad czterech tysięcy gatunków roślin, w większości egzotycznych, a także zupełnie niezwykłych okazów ze względu na ich wiek lub wymiary.

Fakultatywnie rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości Tossa de Mar.

– Wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, program animacyjny, zajęcia sportowe, dyskoteki.

9 DZIEŃ: Śniadanie i wykwaterowanie. Wyjazd do Włoch, nocleg tranzytowy, obiadokolacja i nocleg.

 10 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Polski. Dojazd do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena: 2490 zł /os młodzież kolonijna

Cena : 2620 zł/os osoby dorosłe

Cena zawiera: transport autokarem,  pokoje (dla młodzieży 3-4-osobowe), wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW 4000 euro, KL 15000 Euro, opiekę  wykwalifikowanej kadry opiekunów, wycieczki – do Ogrodu Botanicznego i  Barcelony.

Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych – 20 euro/os

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “4.HISZPANIA – termin: 9-18.07.2020”