images (1)

1.GRUZJA – samolot – 28.06-03.07.2020

3,340.00zł

6 biletów w sprzedaży

Opis produktu

GRUZJA

28.06-03.07.2020

Tbilisi – Mccheta – Bodbe – Signagi – Manavii – Kutaisi – Batumi – Tbilisi

 

I DZIEŃ: Warszawa

Wylot z lotniska w Warszawie o godz. 22.25 w kierunku Gruzji.

II DZIEŃ: Tbilisi – Mccheta – Tbilisi

Przylot do Tbilisi o godz. 4.05. Spotkanie z przewodnikiem na międzynarodowym lotnisku w Tbilisi. Przejazd do hotelu , krótki odpoczynek ,śniadanie. Wycieczka do starożytnej stolicy Gruzji Mcchety – miasta-muzeum, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie Katedry Sweticchoweli (1010-1029 ll.), w której jest zachowane jedno z głównych chrześcijańskich sanktuariów Hiton Pana, jest również miejscem pochówku wielu gruzińskich królów. Tu znajduje się część życiodajnego filaru. Zwiedzanie starożytnej światyni-klasztoru Dżwari (VI w.). Zwiedzanie Tbilisi – Stolicy Gruzji, która jest unikatowa , stoi na kilku górskich wzgórzach, na których schodami wkradają się stare dzielnice miasta. W Tbilisi jest najpiękniejsza rzeka Kura z malowniczymi skalistymi brzegami,która płynie przez całe miasto.„Stare Miasto” – historyczne centrum Tbilisi, położone u podnóża góry Mtacminda (Święta Góra). Prawie wszystkie budynki w Starym Mieście są historycznymi i kulturowymi zabytkami. Stare Miasto w dzień i w nocy jest pełne życia, turyści spacerują sami lub w grupie. Kochankowie spotykają się w Wieży Zegarowej – to jest zabawna wieża, zbudowana przez reżysera Teatru Fantoccini Rezo Gabriadze, artyści wystawiają tam swoje obrazy, rzemieślnicy oferują liczne pamiątki. Tbilisi jest jednym z niewielu miejsc na świecie, w którym pokojowo współistnieją na Starym Mieście: kościół prawosławny, katedra katolicka, synagoga i meczet. Spacer po alei Szota Rustaweli.
Kolacja powitalna z narodowymi tańcami i pieśniami. Nocleg.

III DZIEŃ: Tbilisi – Bodbe – Signagi- Manavi – Tbilisi

Śniadanie. Przejazd do „miasta wiecznej miłości” Signagi. Zwiedzanie we wsi Bodbe – klasztornego kompleksu Świętego Jerzego i grobu Świętej Nino, która przyniosła chrześcijaństwo do Gruzji. Zwiedzanie “miasta wiecznej miłości” Signagi, które znajduje się na górze grzbietu górskiego z widokiem na dolinę Alazani. Manavi – rodzinna piwnica wina. Degustacja wina i dań gruzińskiej kuchni tradycyjnej. Obiadokolacja. Powrót do Tbilisi. Nocleg.

IV DZIEŃ: Tbilisi – Kutaisi – Batumi

Śniadanie. Zwiedzanie starożytnego miasta Kutaisi, które ma już ponad trzy tysiące lat. Zwiedzanie klasztoru i akademii Gelati (XII w.), założonych przez wielkiego gruzińskiego króla Dawida IV-Budowniczego, które są zapisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wizyta w magicznej kated jaskini Prometeusa. . Przejazd do Batumi. Zakwaterowanie w hotelu w Batumi. Zwiedzanie miasta w nocy. Kolacja. Nocleg.

V DZIEŃ: Batumi – Tbilisi

Śniadanie i wykwaterowanie. Batumi – „Gruziński Singapur„, najbardziej znane czarnomorskie uzdrowisko Gruzji z ludnością 120 000. Bilet wizytowy Batumi, ulubione miejsce mieszkańców miasta i gości miasta – to Batumska Pjacca, zbudowana w 2009. W 2010 roku ozdobą miasta stanęła nowa, 7 metrowa, posuwająca się rzeźba Miłości. Posąg stanowią figury kobiety i mężczyzny. W ciągu 8-10 minut bardzo oryginalnie i pięknie posuwają się na spotkanie sobie nawzajem i zlewają się koniec końców jak jednolita całość. Zwiedzanie Batumi: fontanny taneczne(laser show); Plac Agronautów z posągiem Medei. Przejazd do Tbilisi .Pożegnalna kolacja z narodowymi tańcami i pieśniami .

VI DZIEŃ : Tbilisi – Warszawa

Transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 4.55. Przylot do Warszawy o godz. 6.40 i zakończenie wycieczki na lotnisku

 

CENA: 3340 zł/os – przy min 45 osobach płatnych .

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa -Tbilisi – Warszawa, zakwaterowanie w hotelach 3* , standardowe pokoje 2-osobowe, wyżywienie wg programu, degustacja wina, Mistrz-klasa, zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim zgodnie z programem, bilety wstępu , obsługa transportowa zgodnie z programem, opieka pilota, ubezpieczenie NNW 5000 euro i KL 20000 euro.

Bagaż podręczny i rejestrowany jest wliczony w cenę biletu.

Bagaż rejestrowany / os.: 1 szt., do 23 kg, do 158 cm (suma wymiarów dł. x szer. x wys.);

Bagaż podręczny / os.: 1 szt., do 8 kg, do 118 cm (55 x 40 x 23 cm).

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “1.GRUZJA – samolot – 28.06-03.07.2020”