Promocja!
images (2)

3.GRECJA – POLOPONEZ: tremin 6-13.07.2020 – samolot

1,980.00zł 1,900.00zł

7 biletów w sprzedaży

Opis produktu

 

GRECJA – TOLO
06-13.07.2020

I DZIEŃ                                                                                                                                                                   

Wylot grupy z lotniska w Warszawie w kierunku Grecji.  Przylot na międzynarodowe lotnisko w Atenach. Przejazd do hotelu w Tolo. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Zakwaterowanie w  Flisvos Hotel .

Hotel położony 60 m od plaży, w centrum kurortu. Elegancki, butikowy hotel z wyjątkowym wystrojem. Gruntowny remont przeszedł w roku 2018 i jest prawdziwa perełka kurortu.Restauracja na półpiętrze oraz kawiarnia, w której można napis się kawy greckiej lub schłodzić w upalny dzień zimnymi napojami. Posiłki podawane są w postaci bogatego bufetu. Kolacje serwowane przez kucharza są prawdziwym dziełem sztuki dla podniebienia.

 

II-VII DZIEŃ

Wypoczynek i realizacja programu :

  • Zwiedzanie Nafplio pierwsza stolica Grecji. Miasto wybudowane przez Wenecjan.3 forty, mury obronne i urocza starówka. Spacer z przewodnikiem i czas wolny miedzy meczetami,  weneckimi murami obronnymi i wybrzeżem.
  • Zwiedzanie bizantyjskiego klasztoru – AG MONI – Wizyta w bizantyjskim monastyrze z XIII, który jest unikatem na skale światową. Wybudowany z bloków świątyni pogańskiej. Miejscowi wierza (jak niegdys), ze woda z pobliskiego żródła ma moc uzdrawiająca. Miejsce to jest celem licznych pielgrzymów, a jego urok zapiera dech w piersiach.
  • Postój nad Kanałem Korynckim Jedną z największych osobliwości Grecji jest kanał Koryncki. To droga wodna zbudowana miedzy Zatoką Koryncką na Morzu Jońskim, a Zatoką Sarońską na Morzu Egejskim. Dzięki kanałowi oszczędza się 400 km drogi wokół Peloponezu. Otwarto go w lipcu 1893 roku. Długość kanału wynosi 6,3 kilometra, szerokość to 21 metrów, a głębokość 8 metrów. Obydwa boki kanału spinają mosty, które w razie konieczności zanurzają się pod wodę. Jest ich obecnie 6, w tym autostrada i kolejowy.
  • Wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele.

VIII DZIEŃ                                                                                                                                                    

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do międzynarodowego lotniska w  Atenach. Wylot do Polski. Zakończenie wycieczki na lotnisku w Warszawie.

 

CENA: 1900 zł + 100 euro 

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa-Ateny-Warszawa, transfer: lotnisko w Atenach-Hotel Tolo-lotnisko, zakwaterowanie w Hotelu  Flisvos (7 nocy), wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (HB), opiekę pilota,  ubezpieczenie NNW 5000 euro i KL 20000 euro.

Cena nie obejmuje:

innych napoi niż woda do kolacji,

taksy klimatycznej 1,5 euro/pokój/dzień,

wycieczek fakultatywnych.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “3.GRECJA – POLOPONEZ: tremin 6-13.07.2020 – samolot”