serbia

4.CZARNOGÓRA – termin: 6-11.06.2020

1,420.00zł

12 biletów w sprzedaży

Opis produktu

CZARNOGÓRA

6-11.06.2020

 

  1. DZIEŃ: Wyjazd grupy o godz. 00.15. przejazd przez Słowację , Węgry do Serbii. W późnych godzinach wieczornych przejazd na nocleg tranzytowy w okolicy miejscowości Čačak.
  1. DZIEŃ : Śniadanie , kontynuacja przejazdu przez Serbię do Czarnogóry. Przejazd kanionem rzeki Morača z postojem Monastyrze Morača , z dobrze zachowanymi freskami i pięknym ikonostasem. Przejazd przez Podgoricędawny Titograd. Dojazd do hotelu na riwierze czarnogórskiej zakwaterowanie, odpoczynek nad morzem ,obiadokolacja i nocleg .
  2. DZIEŃ: Śniadanie Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna  i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale , przepłynięcie przy wyspie Mamula  wpłynięcie do Błękitnej Groty i  kąpiel . Powrót  do hotelu  , obiadokolacja, nocleg .
  1. DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy nazywanej „małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta.  . Powrót do hotelu, odpoczynek nad morzem,  obiadokolacja, nocleg .
  1. DZIEŃ: Śniadanie i wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium, Góra Objawień , przejazd do Sarajewa na  obiadokolacje i nocleg.
  1. DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , wyjazd w kierunku Polski . Powrót do miejsca wyjazdu w póżnych godzinach nocnych.

 

Cena :1420 zł/os                                                                                                                                                

 

Cena zawiera : przejazd autokarem z WC , klimatyzacją , DVD ,5 noclegi w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW 4000 euro  i KL 10000 euro ,opieka pilota  i lokalnych przewodników  ,opłaty drogowe i parkingowe.

 

Cena nie zawiera :

– napoi do obiadokolacji

–  biletów wstępu i rejs po Boce Kotorskiej –  35 euro/os płatne pilotowi.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “4.CZARNOGÓRA – termin: 6-11.06.2020”