83334129

6.CZARNOGÓRA – termin : 28.06-06.07.2019

1,980.00zł

7 biletów w sprzedaży

Opis produktu

CZARNOGÓRA

28.06-06.07.2019

 

1 DZIEŃ: Wyjazd grupy  o  godz. 00.15. przejazd przez  Słowację ,  Węgry do Bośni i Hercegowiny. W późnych godzinach wieczornych przejazd na obiadokolację i nocleg tranzytowy  w okolicy   Sarajewa.

2 DZIEŃ : Śniadanie , spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Sarajewa. Następnie przejazd do Mostaru  jednego z najpiękniej zlokalizowanych miast Bośni i Hercegowiny, położonym u podnóża gór i wzdłuż nurtu rzeki Neretwy- starówka , meczet i Stary Most  . Dojazd do   Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium,  Góra Objawień , zakwaterowanie,  ,obiadokolacja  i nocleg .

3 DZIEŃ : Śniadanie . Przejazd   na riwierę czarnogórską do miejscowości Bar , zakwaterowanie w hotelu ,  odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie . Przejazd do Kotoru –  miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna  i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale , przepłynięcie przy wyspie Mamula  ,  wpłynięcie do Błękitnej Groty i  kąpiel . Powrót  do hotelu , obiadokolacja, nocleg .

5 DZIEŃ : Śniadanie , wycieczka do  Starego Baru – brama miejska ., kościoł św. Katarzyny , łaźnia turecka, ruiny katedry św. Jerzego, ruiny pałacu biskupów , powrót do hotelu około południa i odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy  nazywanej „małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta. Powrót do hotelu około południa ,odpoczynek nad morzem,  obiadokolacja, nocleg .

7 DZIEŃ : Śniadanie , całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie i  wyjazd w kierunku Serbii,   przejazd przez Podgoricę stolicę Czarnogóry- dawny Titograd ,następnie przepiękny kanion rzeki Morača z postojem przy Monastyrze Morača, z dobrze zachowanymi freskami i pięknym ikonostasem . Dojazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Belgradu. 

9. DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , wyjazd w kierunku Polski . Powrót do miejsca wyjazdu w póżnych godzinach nocnych.

Cena: 1980 zł/os 

Cena zawiera : przejazd autokarem z WC , klimatyzacją , DVD ,8 noclegi w hotelu **/*** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW 4000 euro  i KL 10000 euro ,opieka pilota  i lokalnych przewodników  ,opłaty drogowe i parkingowe.

 

Cena nie zawiera :

– napoi do obiadokolacji

– biletów wstępu i rejs po Boce Kotorskiej –  35 euro.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “6.CZARNOGÓRA – termin : 28.06-06.07.2019”