pobrany plik

2.CHORWACJA – ISTRIA : termin – 30.06-06.07.2020

2,030.00zł

12 biletów w sprzedaży

Opis produktu

CHORWACJA – PÓŁWYSEP ISTRIA

30.06-06.06.2020

I DZIEŃ : Wyjazd grupy o godz.2.00 – przejazd przez Słowację, Węgry .Dojazd na pogranicze węgiersko – chorwackie, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ : Śniadanie. Przejazd na Istrię , która bardzo często nazywana jest „Zieloną Toskanią”. To półwysep w kształcie serca, w większości należący do Chorwacji. Ze względu na łagodny klimat i doskonale rozwiniętą bazę turystyczną to znakomite miejsce na wypoczynek. Istria słynie z trufli, gajów oliwnych oraz win Teran i Malvazija. . Przyjazd do Rijeki – trzeciego co do wielkości miasta Chorwacji. Spacer po starym mieście: wieża zegarowa z XII w. kościół św. Wita, klasztor. Zwiedzanie Opatiji – najstarszego kurortu na wschodnim wybrzeżu Adriatyku ,pacer po mieście: port jachtowy, kośció ł św. Jakuba – pozostałości opactwa benedyktynów, piękna secesyjna architektura . Dojazd do Puli zakwaterowanie w hotelu , obiadokolacja i nocleg .

III DZIEŃ : Śniadanie .Całodzienny odpoczynek na plaży , obiadokolacja, i nocleg

IV DZIEŃ : Śniadanie , zwiedzanie Puli, największego miasta na półwyspie Istria , położonego na siedmiu wzgórzach ,miasta pełnego antycznych zabytków : amfiteatr , Brama Herkulesa ,Łuk Triumfalny Sergiusza , Forum, Świątynia Augusta i Pałac Komunalny . Powrót do hotelu, odpoczynek na plaży , obiadokolacja i nocleg.

V DZIEŃ : Śniadanie . Przejazd do Poreca, w programie zwiedzania bazylika św. Eufrazjusza, jedna z najpiękniejszych, wczesnobizantyjskich budowli w Europie, wpisana na listę UNESCO, barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum, następnie Kanał Limski, przypominający skandynawski fiord, miejsce hodowli małż i ostryg . Przejazd do Rovinja – miasta zwanego „Małą Wenecją”, spacer pełnymi uroku uliczkami Starego Miasta położonego na wzgórzu zwanym Monte Rosso, zwiedzanie barokowej bazyliki św. Eufemii , Powrót do hotelu , obiadokolacja i nocleg.

VI DZIEŃ : Śniadanie .Całodzienny odpoczynek na plaży , obiadokolacja, i nocleg .

VII DZIEŃ :Śniadanie , wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotna do Polski , przyjazd do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych .

Cena : 2030 zł/os przy 45 osobach płatnych – Hotel Pula *** w Puli.

Cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, DVD i WC, 6 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu ,opieka pilota i lokalnych przewodników , ubezpieczenie NNW 4000 euro, KL 10.000 euro.

Cena nie zawiera biletów wstępu 20 euro /os

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “2.CHORWACJA – ISTRIA : termin – 30.06-06.07.2020”