Peterhof-Cascada-Central-1024×600

8.SANKT PETERSBURG – termin 3-9.08.2019

1,790.00zł

Brak w magazynie

Opis produktu

KOWNO – SANKT PETERSBURG – TALLIN – RYGA

3-9.08.2019

 

I DZIEŃ

Wyjazd o godzinie 2.00 w kierunku Łotwy , krótki postój w Kownie i zwiedzanie miasta : kowieńska starówka m.in. Kościół Archikatedralny, barokowy ratusz i Plac Ratuszowy, kościoł NMP . Przejazd w okolice Dyneburga, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Sankt Petersburga, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, objazd autokarem po Sankt Petersburgu (tylko z zewnątrz): Newski Prospekt, Pałac Stroganowów, Gmach admiralicji, plac Dekabrystów, Pomnik Piotra Wielkiego, Wyspa Wasilewska, krążownik „Aurora” – w czasie przejazdu zwiedzanie: Twierdza Pietropawłowska z Soborem św. Piotra i Pawła – z grobowcami carów z rodu Romanowów, Sobór św. Izaaka, Sobór Kazański , obiadokolacja, rejs nocny statkiem po Newie oraz kanałach Sankt Petersburga . Powrót do hotelu na nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd i  zwiedzanie Państwowego Muzeum Ermitażu  , następnie Carskie Sioło – jedna z najznakomitszych rezydencji w stylu rosyjskiego baroku. Powrót do hotelu  obiadokolacja i nocleg.

V DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Peterhofu – zwiedzanie  ogrodów pałacowych z licznymi fontannami. Przejazd do Tallina na obiadokolacje i nocleg.

VI DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie Tallina   – spacer po Starym Mieście: Górne Miasto : dawny zamek krzyżacki, obecna siedziba parlamentu estońskiego, sobór prawosławny Aleksandra Newskiego, katedra Marii Panny , platformy widokowe. Dolne Miasto: Ulice Krótka i Długa Noga, dzielnica niemiecka z kościołem św. Mikołaja, Plac Ratuszowy , ulica Długa z siedzibami Gildii, Domem Bractwa Czarnogłowych  oraz kościołem św. Ducha. Przejazd do Rygi i zwiedzanie miasta : Starówka Ryska – Zamek Ryski z XIV w, Katedra, kościół św. Jakuba, Gildie Kupieckie i secesyjne kamieniczki – Trzej Bracia. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotna do Polski , dojazd do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

 

Cena : 1790 zł/os.

Cena zawiera: transport autokarem z DVD, klimatyzacją i WC , 6 noclegi ( pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

– koszt wizy Federacji Rosyjskiej  –  400 zł /os

– bilety wstępu oraz lokalnych przewodników  – ok. 120 euro/os.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “8.SANKT PETERSBURG – termin 3-9.08.2019”