9.HISZPANIA -kolonie letnie – termin 12-21.07.2021

2,490.00

15 w magazynie

Kategoria:

Opis

HISZPANIA – WYBRZEŻE COSTA BRAVA

LETNI WYPOCZYNEK DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

12-21.07.2021 (10 dni)

HOTEL ESPLENDID*** – BLANES
Hotel Esplendid położony jest zaledwie 300 metrów od plaży w miejscowości Blanes na wybrzeżu Costa Brava. Oferuje one kryte i odkryte baseny, saunę i siłownię. Położony w pięknych ogrodach hotel oferuje korty do tenisa i squasha. Latem w hotelu organizowane są programy rozrywkowe. Pokoje w hotelu Esplendid są prosto i komfortowo urządzone, a do dyspozycji Gości jest w nich taras i klimatyzacja. W pokojach jest także telewizor, sejf i łazienka z przyborami toaletowymi. W hotelu znajduje się restauracja bufetowa oraz 3 bary, w tym bar przy basenie. Hotel nie serwuje napojów alkoholowych. Hotel Esplendid znajduje się 1,5 km od centrum miasta Blanes i przystań. http://www.hotelesplendid.es/EN/hotel.html

1 DZIEŃ: Wyjazd grupy przez Czechy i Austrię do Włoch, z krótkimi postojami. Dojazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Hiszpanii, dojazd do miejsca zakwaterowania na wybrzeżu Costa Brava, przywitanie z morzem, obiadokolacja i nocleg.

3-8 DZIEŃ: Zakwaterowanie w hotelu 300 metrów od plaży w miejscowości Blanes. Wszystkie pokoje klimatyzowane, z pełnym węzłem sanitarnym.

Posiłki w formie bufetu : śniadanie, obiad i kolacja.

Wypoczynek i realizacja programu:

– Wycieczka do Barcelony – zwiedzanie stolicy Katalonii: m.in. niedokończony od 130 lat kościół Sagrada Familia, ulica La Rambla – ulubione miejsce turystów z całego świata, Plac d’Espanya, Magiczne Fontanny, a także zabytkowy Stadion Olimpijski Camp Nou – możliwość zwiedzanie za dodatkowa dopłatą.

– Wycieczka do Ogrodu Botanicznego Marimurtra w Blanes, który jest jednym z najpiękniejszych ogrodów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na niektórych klifach graniczących z morzem można zobaczyć jedne z najbardziej spektakularnych panoramicznych widoków wybrzeża i nauczyć się ponad czterech tysięcy gatunków roślin, w większości egzotycznych, a także zupełnie niezwykłych okazów ze względu na ich wiek lub wymiary.

– Fakultatywnie rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości Tossa de Mar.

– Wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, program animacyjny, zajęcia sportowe, dyskoteki.

9 DZIEŃ: Śniadanie i wykwaterowanie. Wyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Polski. Dojazd do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena: 2490 zł /os młodzież kolonijna i studenci.
Cena: 26
90 zł / os dorosła.

Cena zawiera: transport autokarem, pokoje (dla młodzieży 3-4-osobowe), wyżywienie, ubezpieczenie NNW 4000 euro, KL 15000 Euro, opiekę wykwalifikowanej kadry opiekunów, wycieczki – do Ogrodu Botanicznego i Barcelony.

Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych – 25 euro/os.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „9.HISZPANIA -kolonie letnie – termin 12-21.07.2021”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *