6.CZARNOGÓRA – termin : 23-28.08.2021

1,470.00

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

CZARNOGÓRA

23-28.08.2021

Brak wolnych miejsc

1. DZIEŃ: Wyjazd grupy o godz. 00.15. przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii. W późnych godzinach wieczornych przejazd na nocleg tranzytowy w okolicy miejscowości Čačak.

2. DZIEŃ: Śniadanie, kontynuacja przejazdu przez Serbię do Czarnogóry. Przejazd kanionem rzeki Morača z postojem Monastyrze Morača, z dobrze zachowanymi freskami i pięknym ikonostasem. W drodze na Czarnogórską Riwierę przejazd przez Podgoricędawny Titograd. Dojazd do hotelu na riwierze czarnogórskiej zakwaterowanie, odpoczynek nad morzem, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ: Śniadanie Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale, przepłynięcie przy wyspie Mamula, wpłynięcie do Błękitnej Groty i kąpiel. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy nazywanej “małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta. Powrót do hotelu, odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ: Śniadanie i wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska, sanktuarium, Góra Objawień, przejazd do Sarajewa na obiadokolacje i nocleg.

6. DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski. Powrót do miejsca wyjazdu w późnych godzinach nocnych.

Cena: 1470 zł/os. + 35 euro płatne pilotowi ( bilety + opłata miejscowych przewodników )

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 70 EUR.

Cena zawiera: przejazd autokarem z WC, klimatyzacją, DVD, 5 noclegów w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg. programu, ubezpieczenie NNW 4000 euro i KL 10000 euro, opieka pilota i lokalnych przewodników, opłaty drogowe i parkingowe.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „6.CZARNOGÓRA – termin : 23-28.08.2021”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *