7.WŁOCHY – termin : 15-22.07.2021

2,220.00

29 w magazynie

Kategoria:

Opis

PADWA – RZYM – WATYKAN – CASCIA – ASYŻ

15-22.07.2021

I DZIEŃ – Wyjazd o godz. 01.00 w kierunku Włoch, przejazd przez Czechy, Austrię .

Przyjazd do hotelu w okolicach Padwy na nocleg .

II DZIEŃ – Śniadanie. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie (bez płatnych wstępów): Bazylika św. Antoniego z krużgankami klasztornymi, Palazzo del Bo (historyczna siedziba Uniwersytetu Padewskiego – studiowali tam m.in. Zamoyski, Kopernik, Kochanowski), grób Antenora, Piazza del Erbe i Palazzo Della Ragione, Prato Della Valle. Przejazd do hotelu w Nettuno nad morzem Tyrreńskim na obiadokolację , odpoczynek nad morzem i nocleg.

III DZIEŃ : Śniadanie, całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacje i nocleg

IV DZIEŃ: Śniadanie , przejazd do Rzymu i zwiedzanie „Wiecznego Miastabez wejść płatnych: Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum, Bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg .

V DZIEŃ – Śniadanie przejazd do Watykanu i zwiedzanie bez wejść płatnych– Plac i Bazylika Św. Piotra, grób Papieża św. Jana Pawła II , uczestnictwo w środowej audiencji papieskiej .Przejazd do hotelu, odpoczynek nad morzem obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ : Śniadanie, całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacje i nocleg

VII DZIEŃ – Śniadanie i przejazd do Cascia sanktuarium św. Rity – patronki spraw trudnych

i beznadziejnych i nawiedzenie grobu Świętej. Następnie Asyż miejsce narodzin św. Franciszka i św. Klary . Bazylika Matki Bożej Anielskiej – kolebka zakonu franciszkańskiego – z „Porcjunkulą” – domkiem, w którym umarł św. Franciszek i bazylika nosząca jego imię, wzniesiona nad jego grobem. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy na obiadokolacja i nocleg .

VIII DZIEŃ – Śniadanie wyjazd w drogę powrotną do Polski .

Cena : 2220 zł/os.  + 40 euro płatne pilotowi .

 

Cena obejmuje : transport autokarem (klimatyzacja, DVD , toaleta), 7x noclegi we Włoszech ,wyżywienie HB w/g programu , ubezpieczenie – (NWW -4000 euro , KL 10 000 Euro ) opiekę pilota -przewodnika na całej trasie wycieczki , opłaty parkingowe, opłaty za wjazd autokarów do miast włoskich.

Cena nie zawiera : napoi do obiadokolacji

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „7.WŁOCHY – termin : 15-22.07.2021”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *