Promocja!
BGL000001-0001

5.HISZPANIA – termin: 24.06-03.07.2019.

2,650.00zł 2,490.00zł

7 biletów w sprzedaży

Opis produktu

 HISZPANIA

24.06-03.07.2019 

I Dzień:  Wyjazd około północy do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami , dojazd do miejsca zakwaterowania w okolicy Padwy , obiadokolacja i nocleg.

II Dzień: Śniadanie . Przejazd do Werony, miasta znanego z dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julia”. Spacer po centrum miasta,  z rzymskim amfiteatrem Arena z I w. przez Piazza dei Signori do Casa di Giulietta ze słynnym balkonem Julii.   Przejazd do hotelu na pograniczu włosko-francuskim. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ : Śniadanie .Przejazd do Księstwa Monaco, jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1, 9 km² : Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. Przejazd autostradą wzdłuż Lazurowego Wybrzeża do miejsca zakwaterowania na wybrzeżu katalońskim w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg .

IV DZIEŃ : Śniadanie ,obiadokolacja – cały dzień odpoczynek i plażowanie

 V DZIEŃ :Śniadanie , wycieczka do Barcelony – zwiedzanie stolicy Katalonii: m.in. niedokończony od 130 lat kościół Sagrada Familia, ulica La Rambla – ulubione miejsce turystów zcałego świata, Plac d’Espanya, Magiczne Fontanny, a także zabytkowy stadion olimpijski Camp Nou, następnie przejazd do Montserrat wzniesionego na wąskiej półce skalnej Klasztoru Benedyktynów i Bazyliki z figurą Czarnej Madonny z ,miejsce to ma nie tylko znaczenie religijne .Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

VII DZIEŃ :Śniadanie ,obiadokolacja ,cały dzień odpoczynek i plażowanie, nocleg – fakultatywnie  rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości Tossa de Mar.                                                                                                                              

VI DZIEŃ : Śniadanie , wycieczka do  Blanes, do Ogrodu Botanicznego Marimurtra , który  jest jednym z najpiękniejszych ogrodów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na niektórych klifach graniczących z morzem można zobaczyć jedne z najbardziej spektakularnych panoramicznych widoków wybrzeża i nauczyć się ponad czterech tysięcy gatunków roślin, w większości egzotycznych, a także zupełnie niezwykłych okazów ze względu na ich wiek lub wymiary , po południu odpoczynek na plaży  obiadokolacja i nocleg .

VIII DZIEŃ : Śniadanie , całodzienny odpoczynek na plaży , obiadokolacja i nocleg.

IX DZIEŃ : Śniadanie i wyjazd w okolice Wenecji na obiadokolacje i nocleg . 

X DZIEŃ : Śniadanie , wyjazd do Polski , dojazd na miejsce wyjazdu a godzinach nocnych.

Cena : 2450 zł/os. 

Cena zawiera: autokar z klimatyzacją, barkiem , WC, 9 noclegi w pokojach 2,3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, opłaty drogowe i parkingowe, wyżywienie wg programu / obiadokolacje – bez napojów, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie w INTER Polska SA (KL – 10.000 Euro, NNW – 4.000 Euro), podatek VAT.

Cena nie zawiera :  biletów wstępu  i wycieczek fakultatywnych .

Wycieczka fakultatywna: Rejs statkiem do Tossa de Mar – 25 euro/os.                                                                                                    

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “5.HISZPANIA – termin: 24.06-03.07.2019.”