4.BAŁKANY – termin : 30.09-06.10.2021

1,450.00

4 w magazynie

Kategoria:

Opis

SARAJEWO – MOSTAR – MEDJUGORIE – NEUM – DUBROWNIK – BUDAPESZT

30.09-06.10.2021

I DZIEŃ: Wyjazd grupy o godz. 00.30 w kierunku Bałkanów przejazd przez Słowację, Węgry, Chorwację do Sarajewa na obiadokolację i nocleg.

II DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie miasta – bałkańskiej Jerozolimy. Spacer po zabytkowym centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii, prawosławne cerkwie, katolickie kościoły, żydowskie synagogi oraz islamskie meczety. Przejazd do Mostaru jednego z najpiękniej zlokalizowanych miast Bośni i Hercegowiny, położonym u podnóża gór i wzdłuż nurtu rzeki Neretwy – starówka, meczet i Stary Most. Przez wieki Mostar znajdował się na skrzyżowaniu różnych cywilizacji i każda z nich odcisnęła na nim swoje piętnoDojazd do Medjugorie jednego z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych miejsc docelowych pielgrzymek całego katolickiego świata, przyciągającym do tych okolic miliony pielgrzymów i turystów. Miejsce cudownych objawień Matki Boskiej – Gospy, a także miejsce cudownych uzdrowień, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. 

III DZIEŃ: Śniadanie, wyjście na Górę Objawień – wspólny różaniec i modlitwy indywidualne w ciszy. Przejazd do kościoła parafialnego na Mszę św. Czas wolny. Obiadokolacja, uczestnictwo w wieczornych nabożeństwach: międzynarodowa Msza św., różaniec w kościele parafialnym lub przy ołtarzu polowym Powrót do hotelu na nocleg.

IV DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd na Górę Kriżevac – Droga Krzyżowa (wejście na górę wraz z rozważaniami Drogi Krzyżowej trwa ok. 3 godzin). Przejazd na Wodospady Kravica – jedna z wielu wyjątkowych atrakcji przyrodniczych Bośni i Hercegowiny. Następnie dojazd do Neum zakwaterowanie w hotelu położonym nad morzem, obiadokolacja i nocleg.

V DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do Dubrownika – “perły Chorwacji” – miasta na prestiżowej liście UNESCO – Stradun gotycki klasztor Franciszkanów, katedra, pałac Rektorów z XV wieku, mury miejskie z bramami i basztą. Przejazd do Sarajewa na obiadokolacje i nocleg.

VI DZIEŃ: Śniadanie, przyjazd do Budapesztu, panoramiczny objazd miasta, dojazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

VII DZIEŃ: Śniadanie, krótkie zwiedzanie Budapesztu, wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Cena: 1450 zł/os.

Dopłata do pokoju 1-osobowego: 300 zł

Cena zawiera: przejazd autokarem z klimatyzacją, DVD ,6 noclegów w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg. programu, ubezpieczenie NNW 4000 euro i KL 15000 euro, opieka pilota, opłaty drogowe i parkingowe.

30 euro/os – płatne pilotowi w autokarze – na bilety wstępu i lokalnych przewodników.

Cena nie zawiera:

napoi do obiadokolacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „4.BAŁKANY – termin : 30.09-06.10.2021”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *