5.CZARNOGÓRA – termin 04-11.07.2021

1,890.00

33 w magazynie

Kategoria:

Opis

CZARNOGÓRA

04 – 11.07. 2021

1 DZIEŃ: Wyjazd grupy, przejazd przez Słowację , Węgry do Bośni i Hercegowiny. W późnych godzinach wieczornych przejazd na obiadokolację i nocleg tranzytowy w okolicy Sarajewa.

2 DZIEŃ : Śniadanie , spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Sarajewa. Następnie przejazd do Mostaru jednego z najpiękniej zlokalizowanych miast Bośni i Hercegowiny, położonym u podnóża gór i wzdłuż nurtu rzeki Neretwy– starówka , meczet i Stary Most ,przejazd na riwierę czarnogórską , zakwaterowanie w hotelu , obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ : Śniadanie , wycieczka do Starego Baru – brama miejska ., kościoł św. Katarzyny , łaźnia turecka, ruiny katedry św. Jerzego, ruiny pałacu biskupów , powrót do hotelu około południa i odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie . Przejazd do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale , przepłynięcie przy wyspie Mamula , wpłynięcie do Błękitnej Groty i kąpiel . Powrót do hotelu , obiadokolacja, nocleg .

5 DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy nazywanej “małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta. Powrót do hotelu około południa ,odpoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg .

6 DZIEŃ : Śniadanie , całodzienny odpoczynek nad morzem , obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie i wyjazd w kierunku Serbii, przejazd przez Podgoricę stolicę Czarnogóry– dawny Titograd ,następnie przepiękny kanion rzeki Morača z postojem przy Monastyrze Morača, z dobrze zachowanymi freskami i pięknym ikonostasem . Dojazd na obiadokolację i nocleg w Serbii.

8 DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , wyjazd w kierunku Polski . Powrót do miejsca wyjazdu w póżnych godzinach nocnych.

Cena: 1890 zł/os – przy grupie min 40 osób .

Cena zawiera : przejazd autokarem z WC , klimatyzacją , DVD ,7 noclegi w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW 4000 euro i KL 10000 euro ,opieka pilota i lokalnych przewodników ,opłaty drogowe i parkingowe.

Cena nie zawiera :

napoi do obiadokolacji

– biletów wstępu i rejs po Boce Kotorskiej – 35 euro.

dopłata do pokoju jednoosobowego 300 zł/os

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „5.CZARNOGÓRA – termin 04-11.07.2021”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *