Promocja!
65533799 (1)

2.CZARNOGÓRA – kolonie letnie : termin 1-10.07.2018

1,700.00zł 1,590.00zł

4 biletów w sprzedaży

Opis produktu

CZARNOGÓRA – kolonie letnie
01-10.07.2018

 

CZARNOGÓRA: 293 km urozmaiconego wybrzeża z pięknymi piaszczystymi, żwirowymi i kamienistymi plażami, zabytkowymi miasteczkami i małymi wioskami rybackimi. W głębi lądu liczne jeziora, rzeki, kaniony .
DOBRA VODA: posiada piękna plaże która nosi nazwę Veliki Pijesak. Plaża ma kształt łuku o długości 600 m i pokryta jest drobnym żwirkiem i piaskiem. Dobra Voda jest znana z wspaniałego klimatu i czystej wody. Tu się miesza powietrze wysokich gór znajdujących się tuz nad plażą i morza, co powoduje lecznicze właściwości tego miejsca. Plaża jest wyposażona w prysznice, obiekty w których wynajmuje się plażowy mobilier i sprzęt wodny (pedolino, kajak, skuter wodny). Plaża Veliki Pijesak znana jest z bardzo malowniczego zachodu słońca. Na promenadzie wzdłuż plaży istnieje mnóstwo kawiarenek, restauracji i cukierni w których oferują lokalne specjalności kulinarskie, szczególnie dania rybne i słodycze.
ZAKWATEROWANIE : Pensjonat Bito znajduje się 200 m od morza i plaży Veliki Pijesak. Jest to obiekt który posiada 27 apartamentów. Każdy apartament posiada 3, 4, lub 5 łózek, łazienkę, balkon, wyposażony aneks kuchenny, klimatyzację, TV satelitarną, internet WiFi. Pensjonat posiada wielki taras z ławkami i stołami do zebrań integracyjnych, także jest dostępny bezpłatny kącik komputerowy z internetem. Dla młodzieży dostępny jest stół do pingpongu oraz boisko do koszykówki .
WYŻYWIENIE : Śniadania w formie bufetu, lunch i obiadokolacja serwowane. Lunch zawiera lekkie dania mięsne, a obiadokolacje : zupa, II daniem z mięsem, surówką i deserem. W ciągu lunchu i obiadokolacji podawane są napoje (soki lub woda).

Program

I DZIEŃ:
⦁ Wyjazd grupy o godz.10.00 .Przejazd przez Słowację, Węgry,Serbię Przejazd malowniczym pasmem Zlatiboru i przepięknym kanionem rzeki Moracza .
II DZIEŃ:
⦁ Przyjazd do miejsca zakwaterowania na riwierze czarnogórskiej -zakwaterowanie,obiad, przywitanie z morzem ,plażowanie i kąpiele morskie, kolacja, nocleg .
III-VIII DZIEŃ:
⦁ Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch , obiadokolacja. Woda i soki do posiłków
⦁ Wypoczynek , plażowanie i kąpiele morskie
⦁ Realizacja programu pobytu – gry integracyjne, konkursy, zawody sportowe, dyskoteki, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych
Wycieczka do Budwy nazywanej „małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IXw., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta.
Wycieczka do Kotoru – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Tripuna,
⦁ Rejs statkiem po Boce Kotorskiej – fakultatywnie
IX DZIEŃ:
⦁ Śniadanie
⦁ Pożegnanie z morzem.
⦁ Obiad
⦁ Wyjazd w drogę powrotną do Polski
X DZIEŃ
⦁ Powrót grupy w godzinach popołudniowych.

Cena – 1590 zł /os.

Cena zawiera – przejazd autokarem klasy LUX , zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym , wyżywienie , opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opłaty drogowe , parkingowe i graniczne , ubezpieczenie NNW-10 000 zł i KL – 10 000 Euro , podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu i rejs statkiem – 25 euro.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “2.CZARNOGÓRA – kolonie letnie : termin 1-10.07.2018”