83334129

3. CZARNOGÓRA – termin: 7-12.06.2019 .

1,360.00zł

2 biletów w sprzedaży

Opis produktu

CZARNOGÓRA

7-12.06.2019

 

1. DZIEŃ: Wyjazd grupy  o godz. 00.15. przejazd przez Słowację , Węgry do Serbii. W późnych godzinach wieczornych przejazd na nocleg tranzytowy  w okolicy miejscowości Čačak.

2. DZIEŃ : Śniadanie , kontynuacja przejazdu przez Serbię do Czarnogóry. Przejazd kanionem rzeki Morača z postojem Monastyrze Morača, z dobrze zachowanymi freskami i pięknym ikonostasem. W drodze na Czarnogórską Riwierę przejazd przez Podgoricę – dawny Titograd.  Dojazd do hotelu na riwierze czarnogórskiej zakwaterowanie, odpoczynek nad morzem ,obiadokolacja  i nocleg .

3. DZIEŃ: Śniadanie . Przejazd do Kotoru –  miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO: Brama Morska, wieża zegarowa, katedra romańska św. Trifuna  i wycieczka statkiem po Boce Kotorskiej, wejścia na wyspę Matki Boskiej na Skale , przepłynięcie przy wyspie Mamula  ,  wpłynięcie do Błękitnej Groty i  kąpiel. Powrót  do hotelu  , obiadokolacja, nocleg .

 4. DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Budwy  nazywanej „małym Dubrownikiem” zwiedzanie katedry romańskiej z IX w., średniowiecznej kaplicy św. Sawy, starego miasta.  . Powrót do hotelu, odpoczynek nad morzem,  obiadokolacja, nocleg .

5. DZIEŃ: Śniadanie i  wyjazd do Medjugorie, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska ,sanktuarium,  Góra Objawień , przejazd do Sarajewa na  obiadokolacje i nocleg.

6. DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , wyjazd w kierunku Polski  . Powrót do miejsca wyjazdu w póżnych godzinach nocnych.

Cena: 1360 zł/os – przy 45-osobowej grupie.

Cena zawiera : przejazd autokarem z WC , klimatyzacją , DVD ,5 noclegi w hotelu *** z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu , ubezpieczenie NNW 4000 euro  i KL 10000 euro ,opieka pilota  i lokalnych przewodników  ,opłaty drogowe i parkingowe.

Cena nie zawiera :

– napoi do obiadokolacji

–  biletów wstępu i rejs po Boce Kotorskiej –  35 euro.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “3. CZARNOGÓRA – termin: 7-12.06.2019 .”