pobrany plik

2.ZIEMIA ŚWIĘTA – termin 29.02-5.03.2020 – samolot

Opis produktu

ZIEMIA ŚWIĘTA
29.02-5.03.2020

I DZIEŃ : PRZELOT DO IZRAELA

Wylot z Warszawy o godz. 22.50 do Izraela .

 

II DZIEŃ : TEL AVIV

Przylot do Tel Avivu  o godz. 3.35 . Zwiedzanie najstarszej części miasta – Jaffo. Czas wolny na zakupy na szuku Carmel . Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu . Odpoczynek po podróży. Obiadokolacja. Dla chętnych wyjazd na wycieczkę „Jerozolima nocą” (25 USD/os): Knesset i Menora, dzielnica ortodoksyjnych Żydów – Mea Shearim, panorama na oświetlone miasto z G. Skopus oraz Ściana Płaczu nocą. Nocleg.

 

III DZIEŃ : BETLEJEM – EIN KAREM – G. SYJON

Śniadanie. Zwiedzanie BetlejemBazylika Narodzenia Pana Jezusa. Kościół ten powstał w miejscu narodzenia Jezusa i jest najstarszym czynnym kościołem na świecie, Grota Mleczna, Grota św. Hieronima w kościele św. Katarzyny. Przejazd do Ein Karem – kościół Magnificat i kościół św. Jana. Następnie G. Syjon: Wieczernik, kościół Dormicion i Grób Króla Dawida. Powrót do Betlejem do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

IV DZIEŃ : JERYCHO – M. MARTWE

Śniadanie. Przejazd do Jerycha (najstarszego miasta świata) – krótki postój pod Qarantal – Góra Kuszenia Jezusa oraz zdjęcia pod drzewem Sykomora. Wizyta nad Jordanem. Kąpiel w Morzu Martwym. Panorama na Klasztor św. Jerzego w Wadi Kelt. Obiadokolacja i nocleg  w Betlejem.

 

V DZIEŃ : JEROZOLIMA

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Wjazd na Górę Oliwną – panoramiczny widok na Wzgórze Świątynne i mury Starego Miasta. Następnie Stare Miasto: Via Dolorosa i Bazylika Grobu Pańskiego oraz Ściana Płaczu. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

 

VI DZIEŃ : TEL AVIV
Śniadanie. Przejazd do Tel Avivu  na lotnisko. Odlot do kraju o godz. 11.25 – przylot do Warszawy o godz.14.25 i zakończenie wycieczki .

 

Cena: 2700 zł/os

Dodatkowo płatne  100 euro : na miejscu po przylocie na  wstępy i napiwki . 

 

Cena zawiera: transfery lotnisko-hotel-lotnisko, na miejscu przejazdy klimatyzowanym autokarem, 4 noclegi w hotelu 3* ze śniadaniami i obiadokolacjami, program zwiedzania z polskim przewodnikiem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW 5000 euro i KL 20000 euro.

 

Program jest ramowy (orientacyjny), kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie lub przestawieniu.

 

Uwaga :

W związku z rezerwacją biletów lotniczych zapisy trwają tylko do 30 września 2019 .

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “2.ZIEMIA ŚWIĘTA – termin 29.02-5.03.2020 – samolot”