GRECJA

GRECJA .

 wypoczynek 2017 rok – 7 dni

 

 Hellada – kraj wyspiarski, górzysty i morski -południowa część Grecji ma wiele do zaoferowania i jest miejscem, które na długi czas pozostanie w pamięci każdego, kto zdecydował spędzić swój czas tutaj. Wulkany, pobliskie wyspy, doskonalą kuchnia, wspaniale winnice, historia i zawsze cieple morze – to gwarancja udanego pobytu. Peloponez to Grecja w pigułce – raj na ziemi.
– Odpoczynek w Tolo w jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Położonego w małej zatoce argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczną wodą, otoczoną nadbrzeżnymi tawernami oferujące smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękny górzysty krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów, witanych z tradycyjna grecka gościnnością.
W samym miasteczku Tolo znajda Państwo wszystko to czego potrzebują, aby przeżyć niezapomniane wakacje: restauracje, kawiarnie oraz bary, aby również wieczorem spędzać milo czas.

HOTEL SOLEIL – TOLO PELOPONEZ http://www.hotelsoleil.gr
lub
HOTEL RITSAS – TOLO PELOPONEZ http://www.ritsashotel.gr/pegasus/h001/index.php?pcode=H001_INDEX&lang=EN

Posiłki:
– śniadania w formie bufetu
– obiadokolacje: bufet sałatkowy, przystawka ciepła (typu leczo lub spaghetti etc.) danie główne mięsne lub rybne, woda, deser owoc lub ciasto.
W przypadku hotelu Ritsas obiadokolacje w formie bufetu.

1.Wycieczka do Nafplio weneckiego miasta, pierwszej stolicy młodej, niepodległej Grecji z fortecami i bastionami. Zobaczymy urocza starówkę, cerkiew św. Spirydona, pod której zamordowano pierwszego prezydenta Grecji, Plac Konstytucji. Dla chętnych sprawdzian sil, 899 schodów do fortu Palamedesa skąd roztacza się wspaniały widok na miasto z meczetami oraz zatokę argosarońską.
2.Postój nad Kanałem Korynckim w dniu wylotu. Przekopywany był od 602 r p.n.e do 1896 r. Jest niemalże w całości stworzony przez człowieka przy minimalnym wkładzie maszyn. Łączy 2 morza : Jońskie i Egejskie oraz skraca drogę miedzy wyspami i kontynentami. Będziemy mieli okazje stanąć na moście granicznym i z wysokości 75 m spojrzeć na efekt pracy: Periandera, Kaliguli, Juliusza Cezara, Nerona i innych wielkich tego świata.

Cena : 1100 zł + 250 euro./osoba.

Cena zawiera : Przelot na trasie Warszawa – Ateny – Warszawa (bagaż 23 kg, podręczny 8 kg) -transfer lotnisko-hotel-lotnisko ( w Grecji) , noclegi , wyżywienie , klimatyzacja w pokojach ,opieka pilota i rezydenta , ubezpieczenie KL 10000 euro , NNW 10000 zł.

Cena nie obejmuje:
– napoi do obiadokolacji innych niż woda
– innych usług niż wyżej wymienione

Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych:

1.REJS NA WYSPY ZATOKI SARONSKIEJ: HYDRA I SPETSES   Cena: 34 euro/os.

2.STAROZYTNE EPIDAUROS, MYKENY I WINNICE W NEMEI Cena: 40 euro/os.

3.ATENY Cena: 35 euro/os + 20 euro bilet na Akropol